להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

אודות

חברת לוגו היא מהחברות הוותיקות והמובילות בענף הריהוט המעוצב בארץ מאז 1984. על לקוחותיה נמנים בין השאר: ארכיטקטים, בתי מלון, ומשרדים גדולים, הנדרשים לפתרונות עיצוב ייחודיים. אולם התצוגה המרשים של לוגו מכיל מגוון גדול של כסאות, שולחנות, פינות ישיבה והמתנה, ארונות, ספריות, ופריטים נוספים במבחר סגנונות, וכן חומרים וצבעים ברמת גימור גבוהה. מה שמבטיח לכל גורם התאמה מושלמת לדרישותיו.


ההתמחות של אנשי לוגו בהתאמת הריהוט ללקוחות ובמציאת פתרונות מקוריים שיענו על הדרישות, היא שילוב של ניסיון ומיומנות של שנים ושמירה על הצד היצירתי והאיכותי של המוצרים. במקביל, החברה שמה דגש על מתן שירות ברמה גבוהה לכל לקוח לאורך זמן. את העדות הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוחות מספקים הם עצמם - רובם פשוט חוזרים להשלים פריטים נוספים או לעצב שוב את הריהוט במשרדיהם החדשים.
המבחר הרב והמגוון של הריהוט לסוגיו יחד עם רמת השירות הגבוהה הם שמקנים לחברת לוגו את מעמדה המיוחד כמרכז ארצי לריהוט ועיצוב.

אנו מציעים גם לכם להצטרף למועדון הלקוחות המרוצים של חברת לוגו ולהנות ממוצרים איכותיים ומרמת השירות הגבוהה שאנו מעניקים ללקוחותינו. 

 

תעודת ISO 9001:2008

לחברת לוגו המרכז לריהוט ועיצוב בע"מ הוענקה תעודה על התאמת מערכת ניהול האיכות של הארגון בדרישות ISO 9001:2008. תעודה זו תקפה לתחומי פעילות: יבוא, יצור והרכבה של ריהוט וכסאות לשימוש משרדי, מוסדי, אולמות, אירועים ובתי מלון. תו תקן זה מצביע על איכות המוצרים בקנה מידה בינלאומי.

תעודה iso 9001:2008

הצטרפו לקבלת הצעות בלעדיות