להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

איך לנקות שטיחי משרד מבלי לפגוע בריהוט

איך לנקות שטיחי משרד מבלי לפגוע בריהוט

את המשרד צריך לנקות מדי שבוע באופן קבוע, אך אי אפשר לצפות מכם שתזמינו ניקוי שטיחים מקיר לקיר בתדירות גבוהה שכזו. ניקיון שכזה צריך להתבצע אחת לשנה-שנתיים, ועבורו יש לוודא שהשטיח מפונה מרהיטים על מנת שחברת הניקוי תבצע את עבודתה בקלות.

אמנם מטרת ניקוי שטיח מקיר לקיר היא בראש ובראשונה להסיר ממנו אבק, לכלוך וכתמים, אך ברגע שתזיזו את הרהיטים אתם תבחינו גם בשקעים שנוצרו בעקבות הכובד שלהם על השטיח. זוהי סיבה נוספת לכך שצריך להזיז את הרהיטים בזמן שמנקים את השטיח, משום שהשקעים האלה לא מתקנים את עצמם, אך חברת הניקיון תוכל לתקן אותם עבורכם.

איך מתקנים את השקעים שנוצרו בעקבות הרהיטים? ישנן כמה שיטות לשם כך:

  • חברת הניקיון תחדיר לחות לשטיח בלחץ גבוה ולאחר מכן תשאב אותה בעזרת שואב אבק עוצמתי.
  • ישנן חברות שמעדיפות לעבוד עם חום, שעוזר להחזיר את סיבי השטיח לצורה הטבעית שלהם.
  • יש חברות שעושות גם שימוש במגרפה לשטיחים, זאת לאחר שנעשה טיפול עם נוזלים או חום.

לאחר שחברת הניקיון טיפלה בשקעים שנוצרו בעקבות כובד הרהיטים יש להשאיר את השטיח ללא רהיטים עליו למשך 24 שעות כדי שייעלמו לחלוטין ועבור שקעים עמוקים במיוחד יש צורך לעיתים לחזור על התהליך.

אז מה בדיוק עושים עם הרהיטים?

אם זה אפשרי, נסו להוציא כמה שיותר רהיטים מהחדרים שבהם יש צורך לנקות במשרד, ולהעביר אותם לחדרים אחרים. עם זאת, קשה מאוד למצוא מקום מתאים עבור כל הריהוט המשרדי בזמן שבו עדיין עובדים במשרד, בייחוד אם אצלכם כולם עובדים בחלל משותף עם תאים משרדיים, אך לכל הפחות תוכלו להזיז כיסאות עם גלגלים ולוודא שהחפצים האישיים של העובדים שלכם מצויים על השולחנות ולא על השטיח.

יש חברות שמספקות ניקוי שטיחי משרד מקיר לקיר יחד עם שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, לכן ודאו שאתם מזמינים אחת שכזו, ואם לא, תוכלו לפרק את חלק מהרהיטים בעצמכם במידת הצורך. את המחיצות של תאי המשרד תוכלו להשאיר במקומן, אך שולחנות שבהם לא נעשית עבודה בהחלט מומלץ לפרק.

מה עושים כשהניקוי הסתיים?

אחרי שהמנקים סיימו את עבודתם הגיע הזמן להחזיר את כל הריהוט למקומו, אך ודאו קודם כל האם יש צורך בכולו. אם ניתן לוותר על שולחן למשל שלא נעשה בו שימוש, אין צורך שתרכיבו אותו מחדש ותציבו אותו במקומו הישן. זה יפנה לכם מקום עבור ריהוט חדש במשרד, כמו פינות ישיבה שבהם יוכלו העובדים לשבת עם כוס הקפה שלהם בבוקר ולשוחח עם שאר העובדים. בנוסף, זוהי הזדמנות מצוינת כעת לערוך מחדש את מקומות העבודה במשרד, ואם אתם רואים צורך או אפשרות לייעל את העובדים שלכם על ידי כך, אל תחששו לעשות זאת.

 
חזרה למאמרים