להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

איך לפרק רהיטים בבטחה ב 5 צעדים

איך לפרק רהיטים בבטחה ב 5 צעדים

מעבר דירה למקום חדש זה לא תהליך פשוט; עבור רבים מדובר באתגר שכן לא כולם הם בעלי רכב מסחרי שבו ניתן להעביר רהיטים בקלות ובנוחות. עם זאת, אתם לא חייבים שיהיה בבעלותכם רכב שכזה כשאתם צריכים להעביר את הרהיטים שלכם למקום חדש, וזאת משום שכל רהיט ניתן לפרק ולהרכיב אם יודעים כיצד לעשות זאת נכון. זה חשוב לא רק עבור הכנסת הרהיט לרכב והעברתו בצורה נוחה למקום חדש, אלא גם משום שלעיתים רהיטים גדולים לא עוברים במסדרון, דרך מפתן הדלת או אפילו לא נכנסים למעלית. אז איך עושים את זה כמו שצריך? לפניכם 5 השלבים לפירוק הרהיטים, הובלתם והרכבתם בבטחה.

1. אבזרו את עצמכם בכלים הנכונים

כדי לפרק ולהרכיב רהיטים צריך מברג שטוח או מברג פיליפס בגודל המתאים לברגים שלהם. יש רהיטים שמצריכים מפתח אלן (מפתח משושה), שגם את גודלו תצטרכו להתאים לברגים.

2. בדקו אילו חלקים מחייבים פירוק ואילו לא

מדדו את הרהיטים שלכם ובדקו אילו חלקים בהם יוכלו לעבור ללא פירוק ואילו חובה לפרק כדי להתאים את גודלם לגודל החלל שאליו יש להכניס אותם או שבו יש להעביר אותם. לפעמים לא צריך לפרק את כל הרהיט כדי להעביר אותו בנוחות ובבטחה.

3. היאזרו באדם נוסף

כשאתם מפרקים את הרהיט או מרכיבים אותו, בקשו מאדם אחר שיחזיק את החלקים אותם אתם מפרקים או מרכיבים בזמן שאתם מתעסקים עם ההברגות. זאת על מנת שהחלקים לא יפלו וייחבלו במהלך הפירוק או ההרכבה.

4. שמרו על סדר

ראשית, אתם לא רוצים לאבד שום בורג, ולכן מומלץ שתשמרו את כל הברגים בשקית ותדביקו אותה לאחד מחלקי הרהיט שאתם מעבירים. אם יש כמה ברגים בגדלים שונים, מומלץ אף להדביק כל אחד מהם לחלק ברהיט שממנו הוצאתם אותם כדי לדעת לאן בדיוק יש להבריג אותם בחזרה.

5. שמרו גם על הרכב שלכם

כשאתם מכניסים את הרהיט לרכב, עשו זאת בזהירות ואל תמהרו, משום שאתם בקלות עלולים לקרוע את ריפוד המושבים. את החלקים הקטנים הכניסו לתא המטען, ואת החלקים הגדולים יותר הכניסו למושב האחורי.

עדיין חוששים? יש גם פתרון אחר

אם אין לכם את הכלים המתאימים, רכב להובלת הרהיטים או שאתם פשוט לא סומכים על עצמכם בביצוע הפירוק וההרכבה, מומלץ שתזמינו חברת הובלות שתעשה זאת בעצמה. אמנם כל חברה שמספקת שירותי הובלות במרכז הארץ אמורה להגיע עם הכלים המתאימים והידע הנדרש לפירוק והרכבת כל סוג של רהיט, אך חשוב שתוודאו שאתם גם מזמינים חברת הובלה מומלצת וזולה. לשם כך עליכם להתייעץ עם חברים, לערוך השוואת מחירים בין כמה חברות שונות, וכמובן לוודא כמה הן יגבו עבור פירוק והרכבת הרהיט שלכם.

חזרה למאמרים