להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

איך לשפץ את המשרד במינימום תקציב

איך לשפץ את המשרד במינימום תקציב

המשרד הפך בשנים האחרונות להיות הבית שני שלנו, יש שיגידו אפילו הבית הראשון שלנו כי את רוב שעות היום אנחנו מבלים במקום העבודה. על מנת להפוך את המשרד למקום עם אווירה ביתית ונעימה עלינו להשקיע הרבה מאוד מחשבה בעיצוב שלו, עלינו לחשוב מה נכון לעובדים שלנו ועלינו לחשוב איזה ציוד יעשה עבורנו את העבודה על הצד הטוב ביותר. ציוד משרדי הכולל כיסאות משרדיים, שולחנות, דלפקים, ארונות לציוד משרדי, שידות, מגירות וכל ציוד אחר יכול להיות ההבדל הדק בין עובדים ששמחים להגיע בכל בוקר לעבודה לבין עובדים שמגיעים לעבודה רק כי הם חייבים משכורת בסוף החודש.

להתאים את הציוד במשרד לאווירה בעבודה

כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה אילו רהיטים לבחור למשרד עליכם לקחת בחשבון מספר נקודות. ראשית, חשוב מאוד שתהיה התאמה בין האווירה שאתם רוצים לייצר במשרד לבין הציוד המשרדי שאתם בוחרים. אם למשל אתם רוצים אווירה חמימה ונעימה בחרו כיסאות ושולחנות הכוללים סגונונת מיוחדים והרבה צבעים ואם למשל אתם מעדיפים עיצוב יוקרתי יותר בחרו רהיטים בצבעים סולידים יותר אבל עם טאץ' עיצובי יותר. שנית, תכננו את הארגון והסדר במשרד טרם בחירת הרהיטים. כלומר, עליכם לראות בראש כיצד אתם רוצים את המשרד שלכם ולאחר מכן לבחור את הרהיטים בהתאם.

נקודה שלישית שחשובה להקפדה היא הרצון לראות את המשרד שלנו מעוצב ומסוגנן. במהלך העבודה שלכם אתם נפגשים עם לקוחות פוטנציאליים, אתם מארחים אנשים חשובים ואתם מביאים עובדים לראיונות, אתם רוצים שהמקום יהיה הכי טוב והכי יפה שיש ובלי פשרות. נקודה רביעית שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הרהיטים היא האיכות של הציוד, אם תבחרו ציוד באיכות ירודה תאלצו בעוד שנה או שנתיים להחליף את כל הציוד, אם תבחרו בציוד איכותי וברמה גבוהה תוכלו להיות בטוחים שיש לכם ציוד משרדי לעוד הרבה מאוד שנים קדימה.

שיפוץ המשרד – מינימום מחיר, מקסימום יופי

דרך נוספת להפוך את המשרד שלכם לחדש מלבד רכישת ציוד משרדי היא שיפוץ המשרד. בין אם מדובר על שיפוץ משרד קטן ובין אם מדובר על שיפוץ משרד גדול עלינו לקחת בחשבון את התקציב שלנו טרם תחילת העבודה ולפעול בהתאם אליו. שיפוץ משרדים לא אמור לקרוע לכם את הכיס, היום בהחלט אפשר לשפץ את המשרד במינימום כסף ובמקסימום איכות כאשר התוצאה לאחר השיפוץ תהיה לא פחות ממושלמת. שיפוץ ועיצוב משרדים הפך בשנים האחרונות לתחום חשוב מאוד עבור בעלי חברות ועסקים, היום כבר כולם מבינים שלמה שרואים מבחוץ יש חשיבות גדולה ובהחלט אפשר לומר שזה גם משפיע רבות על מה שקורה בפנים. רוצים עובדים מחויבים יותר? רוצים תוצאות טובת יותר? רוצים להרגיש טוב יותר במקום העבודה? שיפוץ המשרד זו הדרך הנכונה להגיע לשם.

 

חזרה למאמרים