להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

בחירה נבונה של ריהוט ארגונומי למשרד

בחירה נבונה של ריהוט ארגונומי למשרד

בחירת ריהוט ארגונומי למשרד הינה פקטור חשוב במשרדים בהם עובדים במשך שעות רבות. ריהוט ארגונומי מבטיח שמירה על הגב ועל בריאות הגוף בזמן העבודה המשרדית. אנשים היושבים במשך שעות רבות על ריהוט שאינו איכותי ומותאם בצורה מקצועית, ואינו ארגונומי עלולים לסבול מכאבי גב עזים, איכות החיים שלהם עלולה להיפגע, וכפועל יוצא מכך גם יעילותם בעבודה תרד.

נתון מפתיע בנושא זה הוא שאחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם, היא בעיית כאבי הגב. על פי מחקרים שונים, יותר מ-70% מהאוכלוסייה יסבלו במהלך חייהם מכאבי גב מסיבות שונות. אחת הסיבות לכך היא אי שמירה על איכות חיים ואי שמירה על הגוף בתנאי ישיבה ושינה מתאימים.

העבודה היא הבית השני של העובדים

על מנת להבטיח את בריאותם של העובדים, על כל משרד להצטייד בריהוט משרדי הכולל בין היתר: כסא אורתופדי, כסא מנהלים בעל ידיות ארגונומיות, שולחנות עבודה איכותיים וילונות למשרד כנגד קרני שמש חקות ועוד, אלו בהתאמה לצרכי המשרד והעובדים. כאמור, ריהוט ארגונומי איכותי שומר על בריאות הגוף ויכול למנוע כאבי גב וכאבי גוף שונים.

קיים מגוון רחב של כסאות אורתופדיים בשוק במחירים שונים, כאשר מטרתם היא לשמור על ישיבה נכונה ובריאה של עובדי המשרד, אשר מעבירים שעות מרובות בישיבה. גם אם מחיר הריהוט הארגונומי גבוה יותר לעומת מחירו של ריהוט משרדי בסיסי, יש לזכור כי מדובר ברהיטים איכותיים במיוחד, בעלי עמידות גבוהה לאורך שנים וכי בסופו של יום מדובר בהשקעה לטווח הארוך- עובד מרוצה יותר, יעיל יותר ומניב תשואה גבוהה יותר.

כיצד לבחור ריהוט ארגונומי בחכמה?

מגוון רחב של ריהוט משרדי עלול לבלבל, ולכן בעת הבחירה מומלץ לשים דגש על ריהוט אשר ישפיע על נוחיותו ובריאותו של העובד. מדובר בשלושה "רהיטי מפתח": כסא למחשב, כסא משרדי ושולחן מחשב. עליכם להתאים עבור העובדים שלכם את הריהוט הנוח והאיכותי ביותר, על מנת להבטיח להם איכות חיים בריאה ובתוך כך לשפר את יעילותם בעבודה.

"כאשר אתם משקיעים בעובדים שלכם, ההשקעה משתלמת", ציין אחד ממנהלי החברות הבכירות במשק הישראלי, "ציוד משרדי הוא למעשה הטכנולוגיה החדשה לתנאי עבודה נוחים שקיימים בעולם המודרני. כל עובד זכאי למקום עבודה בו שומרים על איכות החיים הגבוהה שלו ומונעים ממנו כאבי גב ובעיות שיטרידו אותו בטווח הארוך. עובדים עם בעיות גב לא מספקים את מיטב העבודה, ולכן יש לדאוג להם לאיכות חיים גבוה שתשמור על בריאות גופם ותבטיח יעילות מוחלטת בעבודתם".

על כן, בעת הקנייה מומלץ לפנות לחברה מקצועית המספקת את המענה הטוב והמקצועי ביותר בתחום. השקעה נכונה בעובדים ובבריאותם מבטיחה הצלחה לטווח הארוך.

חזרה למאמרים