להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

דלפק קבלה

דלפק קבלה ניתן למצוא בכל משרד, חנות, מלון, בניין מגורים וכדומה. אל הדלפק קבלה ניגשים הלקוחות על מנת להירשם או לשלם ועל מנת לקבל שירות מכל סוג שהוא. כמעט כל עסק זקוק לדלפק קבלה נוח, ידידותי למשתמש ואיכותי. חברת לוגו מספקת לכם מגוון דלפקי קבלה, בהתאמה אישית מדויקת לצרכים שלכם. דלפק קבלה קונים רק בלוגו!

מגוון שימושים של דלפק קבלה

דלפק קבלהדלפקי קבלה הם לרוב פריט הריהוט הראשון שאנו נתקלים בו כאשר אנחנו נכנסים לחנות, למשרד או לכל עסק אחר. דלפק הקבלה משמש את העסק לקבלת לקוחות חדשים. דלפק קבלה משמש למגוון מטרות – הלקוחות ניגשים לעומד מאחורי הדלפק על מנת לקבל שירות מקצועי הקשור לתחום של העסק; הם ניגשים אליו על מנת לשלם עבור מוצרים שקנו בחנות או שירות שקבלו בעסק; הם נרשמים בדלפק הקבלה לקבלת שירות מסוים, המתנה בתור וכדומה.

בשל מגוון השירותים הללו, דלפק קבלה אינו מוצר סטנדרטי שנמכר באותו האופן לכל בית עסק. לכל עסק ישנן דרישות משלו עבור דלפק הקבלה. במקומות מסוימים דלפקי קבלה הם פשוט דלפק, שולחן נוח לקבל עליו לקוחות. במקומות אחרים, דלפקים של קבלה צריכים להיות משולבים עם מקום למחשב על כל חלקיו, על מנת ליצור רישומים ממוחשבים וכדומה. הדלפק שמשמש גם לתשלומים צריך להיות בנוי כך שתוכל להתלוות אליו גם קופה רושמת. לפיכך, כל דלפק צריך להיות מותאם למטרות שלו.

דלפק קבלה מבית לוגו ריהוט משרדי

חברת לוגו היא חברה ותיקה, המשווקת ריהוט משרדי וריהוט לעסקים כבר למעלה מ-30 שנה. חברת לוגו מפעילה אולם תצוגה גדול במיוחד, ובו מגוון סוגי רהיטים אשר מיועדים לעסקים מכל הסוגים, מפינות ישיבה ועד דלפקי קבלה, משולחנות וכסאות ועד לספריות. כל בעל עסק יוכל למצוא באולם התצוגה רהיטים שיתאימו בדיוק לעסק שלו. הצוות של חברת לוגו מיומן בהתאמה של רהיטים לדרישות של הלקוח, תוך שמירה הן על איכות המוצרים והן על היצירתיות שבבנייתם. הלקוחות של לוגו נהנים מריהוט איכותי, מעוצב ומותאם לצרכים, יחד עם שירות מקצועי, אדיב ואיכותי ברמה גבוהה במיוחד.

רוצים לקנות דלפק קבלה איכותי לעסק שלכם? בואו ליהנות מן המבחר, השירות והעיצוב של חברת לוגו ריהוט משרדי!