להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

הדרכים הפשוטות ביותר לשדרג את סביבת העבודה

שולחן עבודה אבנר

העסק שלכם ממשיך להתרחב, מה שאומר שאתם גם מגייסים עוד ועוד עובדים. זהו שלב מרגש מאוד בחיי העסק אבל יש לו גם משמעות ברורה: אתם צריכים לערוך כמה שינויים ולהתאים את עצמכם למציאות החדשה. כדי שכולם יהיו ממוקדים במטרה ובעיקר כדי שכולם יגיעו לעבודה עם חיוך וייהנו מהשגרה היומיומית שלהם, הנה כמה דרכים בסיסיות ופשוטות להפוך את המשרד למקום מזמין שבו כולם יהיו הרבה יותר פרודוקטיביים.

1 – שמרו על הניקיון במשרד

יכול להיות שחסכתם כסף בתחילת הדרך ואולי אפילו ניקיתם את המשרד בעצמכם. הוצאות הניקיון נראו לכם עניין יקר ואולי לא מאוד הכרחי. היום, כשהעסק מתחיל לגדול, חברת ניקיון היא הפתרון הנוח ביותר שעומד לרשותכם. זאת בהנחה שאתם מעדיפים לתת לעובדים שלכם להתמקד במשימות השוטפות במקום בשטיפת הרצפות, ובהנחה שגם אתם מבינים שהם טובים יותר במכירות, בשיווק, בכספים או בעבודות אדמיניסטרציה. חברה מקצועית תעמיד לרשותכם צוות מיומן שידאג לריקון הפחים, לשאיבת האבק, לסדר ולניקיון. כולם ייהנו מזה, וגם הלקוחות שלכם ישמחו להגיע למקום נקי ומטופח.

2 – בחרו ריהוט משרדי איכותי

גיוס עובדים מחייב גם רכישת ריהוט חדש, אלא אם אתם מתכננים לאפשר לצוות לעבוד משולחן האוכל במטבח. זה הזמן לתכנן את פינות העבודה הנוחות ביותר, בין אם העובדים יחלקו ביניהם חלל אחד משותף או יקבלו משרדים אישיים. שולחן עבודה, ארונית ציוד או מדפים לספרים, כל אלה קריטיים לשגרה היומיומית שלהם. כיסא עבודה נוח יקל עליהם ועם שולחן רחב ידיים יוכלו להציב את המחשב, את הניירת שלהם וכל מה שדרוש להם כדי ליצור סביבת עבודה נעימה באמת.

3 – תכננו את הפינות המשותפות

חוץ מהפינה הפרטית שיקבל כל חבר צוות זוטר או בכיר, זכרו שיש עוד שלל פינות משותפות. חדר הישיבות ישמש לפגישות צוות ולאירועים מיוחדים (כמו הרמת כוסית), עמדת הקבלה צריכה להיות מרשימה ומסודרת, ואם יש לכם תוכניות לעצב חדר מנוחה לעובדים, תצטרכו לספק לו ריהוט איכותי ומרשים. לכל פינה משותפת יש דרישות משלה, וכשאתם מעצבים את בית העסק שלכם כדאי לתת דגש לחללים הקטנים האלה – ולהפיח בהם חיים חדשים לרווחתם והנאתם של העובדים.

4- דאגו לפינות עבודה במקסימום שקט

חשוב לדאוג שיהיו במשרדים קירות אקוסטיים על מנת לאפשר לעובד ריכוז בעבודה ועל מנת שתפוקת העובד לא תיפגע. ישנם דרכים רבות לעצב את המשרד בצורה שתאפשר שיתוף בין העבודים ויחד עם זאת תתן מרחב עבודה נעים ושקט.

בשורה התחתונה

כדי שהעסק ימשיך לגדול וכדי שהעובדים שלכם יגיעו לעבודה מרוצים ומסופקים, סביבת העבודה שתספקו היא תנאי בסיסי והכרחי. השקיעו את הזמן ואת התקציב בתכנון החלל כולו כדי להעניק להם את התנאים הנוחים ביותר.

למידע נוסף: http://super-clean.co.il/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D/

 

 

 

חזרה למאמרים