להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

הכל על ניקיון משרדים

חומרי-ניקיון

מתי מנקים אצלכם את המשרד?

אפשר להגיד שניקיון המשרד באתר www.cleaniks.com/  שומר על עצמו. אם אתם נכנסים למקום נקי מאד, לא תרגישו בנוח ללכלך את המקום. תבדקו לשים תמיד את העטיפה של השוקולד לתוך הפח, תדאגו לנגב את השלחן אם בטעות לכלכתם אפילו בקצת, ובאופן כללי, לא רק שסביר מאד שאתם תנקי אחריכם אלא גם תנסו לא לכלך מלכתחילה.

לעומת זאת, מי שנכנס למקום מבוגלן, מגעיל, שרואים שכבר לא ניקו שבוע וחצי, לא ידאג לשמור על הניקיון שלא קיים, וירשה לעצמו, אפילו בתת מודע, לא לזרוק את המפית לפח, לכ לדאוג שאין לו בוץ בנעליים, ועוד. במילים אחרות, על מקום נקי – שומרים. ומקום מבוגלן – מבלגנים.

באיזה שעה הכי כדאי לנקות?

האם הכי כדאי לכם לנקות בשעות הבוקר, כדי שהיום יתחיל נכון והעובדים יוכלו לנצל אותו כמו שצריך? או שיותר כדאי לנקות רק אחר הצהריים, כדי שלא יישאר לכלוך מהיום שחלף? והאם בכלל שווה להעסיק עובד ניקיון מהשעה 8 בבוקר ועד 4 אחר הצהריים? האם לנקיון במהלך היום יש השפעה כל כך? והאם בכלל יש מה לנקות במשך כל השעות האלו?

כמובן, התשובות לשאלות האלו הן תלויות בעיקר באופי החברה שלכם וכמה עובדים יש בה. אם מדובר בקבוצה של 100 עובדים, אולי באמת כן שייך להביא עובד נקיון שיישאר כ-ל היום, מהבוקר ועד הערב. אך אם יש לכם רק 20 עובדים, סביר שתוכלו להסתפק בניקיון של פעם ביום בלבד, והעובדים שלכם יוכלו לשמור על הניקיון שנעשה.

איך מוצאים חברה אמינה ומקצועית?

כמו בכל דבר אחר, הדרך הטובה ביותר למצוא חברה אחראית ואמינה היא לבקש המלצות מאחרים. בדרך כלל מי שכבר העסיק עובדי ניקיון במשך כמה שנים יוכל להגיד לכם אם כדאי להתרחק מחברה מסויימת, או שחברה אחרת נחשבת לאמינה. ותמיד כדאי לשאול מה הם התנאים שחברת הניקיון נותנת לעובדים שלהם, שכן התנאים שמקבלים חברות הניקיון בדרך כלל משקפים כמה החברה באמת אמינה ואנושית.

כשאתם מחפשים חברת ניקיון חשוב לבקש המלצות.

 

חזרה למאמרים