להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

המלצות

המלצות

טבע וילונות המלצות

אנחנו רצינו להוסיף וילונות לסלון או לחדר השינה, ולא ידענו מה לבחור. אחרי הרבה מחשבה ובדיקה, ידענו שאלו חייבים לתת הצללה טובה, היות וקרני שמש רבות היו מפריעות לשינה. החלטנו לבקש יעוץ של חברת טבע וילונות, והם אכן עשו זאת ברצון ובסבר פנים יפות. אנשי הצוות הגיעו עד אלינו הביתה כדי להבין מה בדיוק אנחנו צריכים לעשות.

 

ישבנו יחד עם האנשים שלהם ובראשם עזרא בעל הבית, בחנו יחד את הנתונים הטכניים של החדר ואת התנאים של המקום בפרוטרוט. בדקנו מאיזה צד נכנסים קרני השמש ומה אפשר לעשות כדי ליצור הצללה, גם דברנו על סוגי הדגמים השונים כדי להבין מה בדיוק יעזור. מצד אחד רצינו להרויח את התועלת, אבל חשוב היה לנו גם שהוילונות יהיה מספיק יפים ומותאמים למקום, אז התברר לנו כי לטבע וילונות יש הצע רחב והרבה סוגים של פתרונות עם מגוון דגמים ענק, ממילא לא קשה היה לנו להגיע בקלות אל הפתרון האידיאלי והטוב.

 

 

המגוון האדיר

כי חברת טבע וילונות משווקת וילונות במגוון גדול מיוחד במינו. בקלות רבה יכולנו למצוא את הדגם המתאים לנו ואת מה שהיינו צריכים לחדר שינה. מצאנו לחלון שלנו את הקישוט הטוב ביותר עבורוכזה שיצר לנו הצללה טובה וגם עיצוב לחדר כולו. אי אפשר להאמין מה שזה עשה לחדר, טבע וילונות עשו לנו בית חדש! קיבלנו חדר מעוצב וחדשני עם היעוץ הכי טוב של עזרא, בעל הבית הנפלא.

 

במקביל לבחירת הווילונות לבית, אסור לשכוח את עיצוב החדרים עצמם, לרבות חדרי הילדים בבית. כיום ניתן לרכוש רהיטים בנפרד, דוגמת מיטות, פתרונות אחסון לחדרי ילדים, ארונות וכוורות, אך גם ניתן לעשות הכל ביחד באמצעות רכישת חדרי ילדים בחבילה אחת.

חזרה להמלצות