להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

חשיבות הריהוט והנוחות של העובדים

חשיבות הריהוט והנוחות של העובדים

מה ההבדל בין עובד שיושב בניחותא על מקומו ומבצע את משימות היום שלו, לבין עובד שנע וזע בחוסר נוחות על הכיסא שלו מבוקר ועד צהריים, ומחפש כיצד לשפר את התנוחה שלו? ההבדל הוא עצום. זה יכול להיות ההבדל בין עובד פעיל ואפקטיבי לעובד שלא מצליח למצוא את היום שלו בעשייה. ובמה נעוץ ההבדל? לפעמים זה יכול פשוט מאוד  - הכיסא עליו הוא יושב ועמדת העבודה שניצבת מולו.

על חשיבות הריהוט והנוחות של העובדים

אכן, הכיסא עליו אנחנו יושבים משפיע במידה רבה על התנוחה ועל הנוחות שלנו במהלך יום העבודה. וזה אומר שכאשר עובד יושב על כיסא נוח שמתאים לו ולמבנה הגוף שלו, הוא יכול לנהל את יומו באקטיביות מלאה. ואילו אם העובד נאלץ לשבת על כיסא שאינו נוח, או כיסא כזה שלא מתאים לממדי הגוף שלו, הוא סובל במהלך היום כולו ולא מוצא מקום לעצמו, ומעבר לכך – היעילות שלו נפגמת והוא לא מצליח למלא את המטלות שלו ביעילות וזה יכול להשפיע על לא מעט דברים, ניהול זמנים לא תקין, חוסר סבלנות, מענה אנושי לא תקין ועוד.

איך אפשר להתמודד מול זה

כדי לאפשר לכל אחד מהעובדים שלכם לעבוד ביעילות ועל מנת לתת לו את התנאים הטובים ביותר לביצוע עבודתו חשוב לכם להצטייד עם ריהוט מותאם ונוח במיוחד. כיסא נוח יהיה מותאם אורתופדית ליושב עליו. הוא יספק תמיכה לגב וכן זוית הטיה נכונה למשענת. כמו כן יותאם הכיסא לגובה של היושב עליו ביחס לעמדת העבודה שמולו. למעשה מרבית המשרדים מצוידים עם כיסאות משרדיים מתכווננים. מה שמאפשר התאמה של הכיסא לעובד. בצורה כזו יכול כל אחד מהיושבים להתאים לעצמו את התנוחה ולשבת על הכיסא שלו בנוחות מקסימלית כמו שטוב בדיוק לו. בנוסף מאפשרים כיסאות אלו שינויים וגיוונים במקרה הצורך.

אנחנו בלוגו מזמינים אתכם להתרשם מתצוגה רחבה ועשירה של כיסאות נוחות מסוגים שונים. אצלנו כל הכיסאות הינן כיסאות מעוצבים שנועדו לספק תנוחה נוחה לצד עיצוב מושקע של המשרדים שלכם. אצלנו תוכלו לבחור את הריהוט המתאים למשרד שלכם ואת פינת הקפה הנוחה שתאפשר לכם ליהנות משתיה זמינה בצורה מאורגנת ונוחה. כמו כן בלוגו תקבלו ייעוץ מקצועי של איש מכירות שיעזור לכם לאתר את הרהיטים המומלצים והמתאימים לכם – בהתאם לאופי המשרד ולסוג הפעילות שנדרשת מהעובדים במהלך היום. וכל זאת תוך שימת דגש על עיצוב ועל המראה של המשרד שלכם לאחר צבת הרהיטים.

חזרה למאמרים