להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

טיפים לתחזוק נכון של רהיטי המשרד

טיפים לתחזוק נכון של רהיטי המשרד

החשיבות של תחזוקת רהיטים למשרד היא משמעותית. לאחר שרוכשים ריהוט למשרד, כגון כסאות משרדיים, כסאות מזכירה, המתנה וכו', צריך תמיד לדעת איך לתחזק ולשמור עליו. אנחנו בחברת לוגו ריהוט משרדי מספקים ריהוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר ותמיד נשמח לסייע. עם זאת, כל בעל עסק וכל עובד במשרד צריך לדעת לשמור על הריהוט.

החשיבות של משרד נקיאחת הדרכים המרכזיות לתחזוק ולשמירה על ריהוט המשרד היא כמובן גם הדרך הבסיסית ביותר - ניקיון. תחזוקה שוטפת של המשרד מתחילה בניקיון יומי קבוע. ניקיון זה לא הכל. כדאי גם מדי פעם לדאוג לטיפוח המראה החיצוני של המשרד. אפשר להציב עציצים בגינה, לבדוק את דלתות הפנים וכו'.

ניקיון יומיומי

על מנת שהמשרד שלכם יהיה מבריק ומצוחצח, חשוב להקפיד על ניקיון המשרד באופן יומיומי. בכל יום, יש להבריק היטב את הרצפה, לנקות את השולחנות והכסאות וגם לנקות באופן יסודי כל פינה במשרד. אחד מהטיפים החשובים ביותר בתחזוקה נכונה של משרד, היא לדאוג לתקן ישר כל תקלה שצצה. לכן, כאשר יש ידית שנשברת, סדק בקיר, ריפוד כסא שנקרע, או כל תקלה קטנה אחרת, כדאי לתקן את התקלה באופן מיידי. צריך לזכור שכל מראה חיצוני של תקלה הגלוי לעיני ציבור המבקרים במשרד, יתן למבקרים תחושה שמדובר במשרד לא מתוחזק ולא מקצועי.

טיפוח פנימי וחיצוני של מראה המשרד

כדי שמשרד ייראה מכובד וימשוך לקוחות, חשוב לטפח את המראה החיצוני והפנימי של המשרד. לכן, יש לדאוג לפינת המתנה מסודרת ויפה, שכוללת כורסאות המתנה, כסאות נוחים ושולחן קטן. במקביל, גם כדאי לשים עציצים יפים בלובי הקבלה, בחדרים ובמסדרונות. חשוב מאוד לזכור להשקות את העציצים מדי יום. עציץ נבול ייראה לא מכובד, וייתן רושם של משרד מוזנח. לכן כחלק מפעולות הטיפוח היומיות, חשוב לזכור להשקות את כל העציצים. אם יש חצר סביב מבנה המשרד, כדאי לשתול גינה יפה ומכובדת בחצר. כדאי לשתול בגינה זו פרחי נוי יפים. חשוב בגינה זו להשקות, ולשמור על מערכת השקייה תקינה.

כבר הבנתם. המתכון לסביבת עבודה נעימה ושמירה על הריהוט המשרדי הקיים מתחיל בניקיון. בעל עסק שמחפש להגיע לעבודה ב"ראש נקי" ומשרד נקי, יכול לקחת את שירותיה של חברת ניקיון דוגמת חברת גיל נועם, שדואגת לאחזקה השוטפת של המשרד.

חזרה למאמרים