להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

וילונות למשרד - טרדנים לשנת 2019

וילונות למשרד

מחפשים אחר וילונות לסביבת העבודה המשרדית? זה הזמן להתעדכן בכל הטרנדים המובילים לשנת 2019 בתחום הוילונות המעוצבים.

וילונות הם ללא ספק אלמנט דקורטיבי המעניק ערך עיצובי נוסף לכל סביבת מגורים או עבודה וזאת לנוכח העובדה של וילון ו-וילון, מעמיד לרשותם שני יתרונות מרכזיים, האחד טמון בעובדה שכל וילון יכול לשמש כמעין פתרון הצללה וקירוי פנימי, והיתרון השני טמון בעובדה שכל וילון יכול לשרת אתכם ברמה העיצובית של החלל הפנימי.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון, איכותי ומרשים של וילונות מעוצבים, כאשר היצע זה חולש למעשה על כל סוגי הוילונות הקיימים, החל מוילונות גלילה ידניים או חשמליים, דרך וילונות רומאיים ו-וילונות ונציאנים ועד לוילות בד מעוטרים ו-וילונות בד רב שכבתיים.

וילונות למשרד -  הטרנדים הבולטים לשנה הקרובה

כמדי שנה, עם כניסתה של שנה אזרחית חדשה, עולם העיצוב מחדש את עצמו גם כן ומעמיד לרשותנו מגוון רחב של חידושים מרעננים למוצרי ריהוט ואלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים, לרבות וילונות. בכל הנוגע לעולם הוילונות המעוצבים, שנת 2019 שתיכף תיכנס לתוקפה, מעניקה לנו היצע מרשים של חידושים המבוססים על פתרונות ייצור שכבר החלו להיות מיושמים במהלך השנים האחרונות, כאשר בין יתר הטרנדים הבולטים לשנת 2019 בתחום הוילונות המעוצבים תוכלו למצוא:

  • וילונות ממותגים - וילונות אלו הם למעשה וילונות המיוצרים מסוגי בד שונים המאשפרים הדפסת לוגו וכיתוב של בית העסק המשרדי על גביהם. וילונות אלו ידועים בשם וילונות ממותגים מכיוון שניתן באמצעותם למתג את סביבת העבודה המשרדית. כמו כן, ישנם וילות גלילה המיוצרים מפסי אלומיניום שגם עליהם ניתן להדפיס את לוגו ושם בית העסק וכאשר הוילון במצב סגור הלוגו נראה בשלמותו.
  • וילונות בד רב שכבתיים- וילונות אלו מוכרים לכולנו מהוילונות המותקנים בחדרי אירוח בבתי המלון והם מותאמים גם לסביבה המשרדית היוקרתית והמהודרת ובעיקר וילונות למשרד של בעלי מקצועות חופשיים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, יועצים עסקיים וכדומה. וילונות אלו מייצרים מעין אינטימיות בחלל המשרדי בו הם מותקנים והם משדרגים באופן משמעותי את הסביבה המשרדית והופכים אותה מסביבה מנוכרת וקרה לסביבה חמה ואינטימית.
  • וילונות גלילה חשמליים- במשרדי הייטק ו/או משרדים בעיצוב מודרני, אנו ממליצים לכם לבחון את התקנתם של וילונות הגלילה החשמליים. וילונות אלו עולים ויורדים באמצעות מנגנון חשמלי והם מאפשרים כיסוי מודולארי של קרני השמש, כלומר ניתן לווסת את אופן הקירוי בהתאם לקרני השמש לפי השעה ביום.

בנוסף לטרנדים הבולטים הנ"ל לשנת 2019, תוכלו ליהנות גם מהיצע נוסף של וילונות מעוצבים במחבר עשיר של דגמים, צבעים וגדלים. את הוילונות המשרדיים חשוב להתאים לגודל מקורות התאורה הטבעיים ולעוצמת מקורות התאורה המלאכותיים. כמו כן, חשוב לבחור בוילונות המתאפיינים בעיצוב המותאם לאופי העיצובי הכללי של המשרד.

 

 

 

חזרה למאמרים