להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כורסאות המתנה

בעל עסק, התרשמת מכורסאות ההמתנה אצל נותן שירות? הקפד לתת תחושה דומה ללקוחותיך. אתם נכנסים לרופא השיניים ומגלים שיש עוד אדם אחד או שניים לפניכם בתור. אתם נכנסים למכון הכושר הקבוע שלכם, 10 דקות לפני תחילת האימון הקבוצתי הקבוע בו אתם משתתפים. אתם מגיעים למשרד עורכי דין ומתבקשים להמתין מעט עד לתחילתה של הפגישה שנקבעה לכם אתם מחכים על כורסאות המתנה איכותיות. לוגו המרכז לריהוט ועיצוב מספקת כורסאות המתנה מושקעות ומפנקות להמתנת לקוחות ואורחים. צפו בקטלוג המוצרים שלנו, בחרו מוצרים והשאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר.

בכל מוסד או מקום שקיימת בו אפשרות של המתנה, דואגים ליצור פינת המתנה נוחה אשר מותאמת לאנשים שממתינים במקום, ומאפשרת להם המתנה נוחה ככל האפשר. אף אחד לא אוהב לשבת ולחכות, אך במקרים רבים אין מנוס מהמצב הזה – אז לכל הפחות, יש לדאוג לכך שהאנשים הממתינים במקום יוכלו להעביר את זמנם בנוחות מרבית. כורסאות המתנה משמשות בדיוק למטרה זו: הן מוצבות בפינות ובחדרי המתנה, ומאפשרות לממתינים להתרווח עליהן בנוחות וברגיעה, ואולי גם לקרוא עיתון על מנת להעביר את הזמן.

בחירת כורסאות המתנה

כורסאות המתנה מבית לוגואם הופקדתם על הריהוט והעיצוב של משרד, מרפאה או כל מוסד אחר שצריכות להיות בו פינות המתנה, אתם בוודאי והים כיצד תבחרו את הכורסאות המתאימות עבור המקום שאותו אתם מעצבים. ובכן, חשוב לבחור כורסאות או כסאות שמתאימים למקום הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

כאשר מעצבים את פינת ההמתנה, יש לקחת בחשבון את העיצוב של המקום כולו. אם המשרד מעוצב בסגנון יוקרתי, מינימליסטי ואלגנטי, לא תוכלו לבחור כורסאות פרחוניות עם ריפוד בד במראה כפרי. כורסאות לצרכי המתנה צריכות להיות נוחות לישיבה, אך העיצוב שלהן יכול להיות ביתי וחמים כמו גם אלגנטי והייטקיסטי – הכול בהתאם למיקום שלהן ולשימושים שלהן.

התחשבות בגודל של החדר

כאשר בוחרים כורסאות המתנה צריך לקחת בחשבון גם את הגודל של הפינה או החדר. ישנם חדרים שבהם אפשר להתרווח בכורסאות גדולות יחסית ונוחות במיוחד, אך במרבית המקרים יש צורך בקטנות יותר, צמודות או צפופות, על מנת לאפשר מספר מתאים של מקומות ישיבה בפינת ההמתנה, כך שלא ייווצר מצב של לקוח שנאלץ להמתין בעמידה. תמיד חשוב שיהיו יותר מקומות ישיבה מכמות הממתינים הצפויה.

קראו עוד: כסאות המתנה
קראו עוד: כסאות מזכירה