להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כיצד לשלב את הריהוט במשרד שיתאים לחלל העבודה

כיצד לשלב את הריהוט במשרד שיתאים לחלל העבודה

נכנסים למשרד חדש? רוצים לשדרג או להחליף את מערכות הריהוט הקיימות במשרד? זה הזמן לדעת הכול על עיצוב חללים משרדיים.

סביבת העבודה המשרדית חייבת להיות מותאמת לאופי וסוג העבודה המתקיימת ומכאן קיים צורך ממשי בתכנון הליכי עיצוב לכל חלל משרדי. עיצוב חללים משרדיים הינו הליך מקצועי במסגרתו מושם דגם מקצועי גם על נוחיות העובדים במקום וגם על היבטי העיצוב השונים התורמים לנראות המשרד ולביסוס מעמדו בתחום עיסוקו.
 

באמצעות הליכי עיצוב פנים למשרד תוכלו ליהנות מהשילוב האופטימאלי שבין סביבת עבודה מודרנית ומעוצבת לבין התאמה פונקציונאלית של פריטי הריהוט השונים לחללי העבודה השונים בשטח המשרד. מעצב פנים מקצועי ומנוסה יוכל לסייע לכם רבות לתכנון עמדות העבודה השונות ולייעץ לכם בכל הנוגע לאבזור עמדות העבודה וחללי העבודה במערכות ריהוט משרדי יוקרתי ומעוצב.

ריהוט משרדי כאמצעי חזותי למיתוג המשרד

נראות המשרד והקפדה יתרה על בחירת מערכות הריהוט השונות בסביבת העבודה, תורמת רבות לחיזוק מעמדכם המקצועי גם בקרב קהל הלקוחות המגיעים מעת לעת לביקור עסקי במשרדכם וגם בקרב העובדים הנהנים מסביבת עבודה מעוצבות, מסוגננת ונעימה.

כיום, נהוג לשים דגש על בחירת מערכות ריהוט ארגונומיות התורמות רבות לנוחיות השימוש בהן לאורך זמן וכפועל יוצא מכך, עובדי המשרד יכולים ליהנות מנוחות מקסימאלית לאורך כל שעות יום העבודה בשטח המשרד.

בחירה קפדנית של מערכות הריהוט השונות לסביבת העבודה המשרדית, חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים קבועים כגון: שטח המשרד ואופן חלוקתו, צרכי העבודה בכל אחד מחללי העבודה בשטח המשרד, תחום העיסוק העיקרי של המשרד ופונקציונאליות. כמו כן, הליך הבחירה חייב לכלול בתוכו את טעמכם האישי והסגנון העיצובי המועדף עליכם ואת האווירה הכללית אותה תרצו לייצר בסביבת עבודתכם.

מספר מילים על ריהוט ארגונומי לסביבה המשרדית

מערכות ריהוט ארגונומיות הן הגדרה כללית לפריטי ריהוט המיוצרים למטרות שמירה מקסימאלית על בריאות העובדים בסביבה המשרדית. פריטי ריהוט אלו כוללים בין היתר: כסאות מנהלים וכסאות מחשב, שולחנות עבודה וכונניות המותאמות לחלל המשרדי באופן פרטני. מערכות ריהוט אלו משווקות כיום על ידי חברות שונות המתמחות בנושא והן מאפשרות לכל עובד/ת בסביבת העבודה ליהנות מסביבת עבודה יעילה ונוחה יותר. כידוע, ישיבה ממושכת על גבי מערכות ישיבה שאינן מותאמות לצרכיו של העובד/ת, עלולה להוביל לפגיעה מתמשכת בעמוד השדרה ולכך שיעילות העובד תפגע לאורך זמן.

בחירה מושכלת של מערכות ריהוט ארגונומיות לסביבה המשרדית, תאפשר לכם, בעלי המשרד ובית העסק, ליהנות מתפוקת עבודה יעילה יותר, כי הרי בסופו של דבר שלעובדים שלכם יהיה נוח בסביבת העבודה- תפוקתם תגדל ותהיה יעילה יותר בעבורכם.

שילוב של מערכות ישיבה ארגונומיות לצד מערכות ריהוט מעוצבות ויוקרתיות בסביבה המשרדית, הינה פעולה התורמת רבות לא רק לרווחת ונוחיות העובדים אלא גם להיבט היצרני של בית העסק.

חזרה למאמרים