להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כיצד נבחר את הכיסא המתאים

כיצד נבחר את הכיסא המתאים

כסא לבית כנסת דגם לוגיקה פלסטיקכסא נחשב, ללא צל של ספק, לאחד הרהיטים החשובים ביותר. הוא נמצא בכל מקום ולכל מקום יש את הכסא היחודי והמתאים שלו. קיימים כסאות לבית כנסת, כסאות למשרד, כסאות לפינת ישיבה.. והרשימה עדו ארוכה. השימוש בהם תדיר – לעיתים הוא אפילו נעשה סביב השעון. בהתחשב במגוון הכסאות הרחב המוצע כיום, ברור מדוע מומלץ להשקיע מחשבה ראויה בבחירת הכסא. אלא שאין המדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. המאמר הבא מציג מספר דגשים שצריכים להילקח בחשבון.

הנקודה הראשונה שחשוב להדגיש היא ששדה המשחק של הכסאות, כמו רהיטים אחרים למעשה, הוא רחב בכל קנה מידה. זאת מכיוון שמעבר למטרת העל של הכסא – לאפשר ישיבה נוחה, הוא צריך להתאים במאפייניו לשימוש הספציפי המיועד לו. כסא מחשב או כסא מזכירה צריכים להעניק לגוף את התמיכה הטובה ביותר, מה שיאפשר שעות של עבודה מול מסך המחשב או מכשיר הטלפון, מבלי להתעייף או לגרום נזקים לגוף. מטרה מרכזית של כסאות המתנה, אם לוקחים דוגמא חשובה נוספת, היא להיות מרופדים ומפנקים דיים כדי להציע ללקוחות המתנה נעימה.

העיצוב כן קובע

כסאות בהחלט יכולים לכלול אלמנט אסתטי לא מבוטל, היוצר שלם הגדול מסך החלקים שלו. כסאות מעוצבים כיום במגוון צורות, סגנונות וצבעים, כך שכל אדם יכול למצוא את הכיסא המתאים לו ביותר, כמו גם זה המתיישב בצורה הטובה ביותר עם העיצוב הכולל של החלל בו הוא ממוקם.

חשוב לזכור, בהקשר זה, כי כסאות בהחלט יכולים להוות משתנה משמעותי במשוואת יצירת התדמית של עסק או אדם מסוים. מסיבה זו, כסא מנהלים צריך לשדר גם יוקרה, מה שיציג באור חיובי את האדם היושב עליו. כסא משרדי, בהמשך לכך, צריך לעמוד בקנה אחד עם שאר ריהוט משרדי, ולו מכיוון שפערים גדולים מדי עלולים ליצור רושם מבלבל אצל הלקוחות, או אפילו להרתיע אותם (חשבו על כסא מצועצע, לדוגמא).

איכות, חומרים ומה שביניהם

כסא, בלי קשר לסוגו, אמור להיות פריט שישמש את רוכשיו  שנים רבות, ולכן צריך להיות מאופיין במידה לא מבוטלת של עמידות. כדי להגדיל את הסיכויים לכך, מומלץ לבחור בכסא אשר החברה המשווקת אותו מוכרת וידועה באיכות וברמת השירות. יש להתנסות בישיבה על הכיסא הלכה למעשה, מה שיאפשר להתרשם לא רק מהנוחות – אלא גם ממידת ההתאמה שלו לאדם הספציפי. מבחינת חומר הגלם, מגוון רחב של אפשרויות מוצע כאן: החל מפלסטיק, דרך עץ או בד ועד לעור. את החומר יש להתאים למטרת השימוש של הכסא.

כסאות למשרד

כסא דגם ספקטו

כסאות משרדיים משמשים אותנו בכל יום, בהרבה מאוד מקומות וסוגים שונים של עבודות ומשרדים. חברת לוגו ריהוט משרדי מציעה לכם כסאות משרדיים באיכות הגבוהה ביותר, עם התאמה מדויקת לצרכים האישיים שלכם ובמבחר ענק. מוזמנים לעיין בקטלוג המוצרים והכסאות שלנו, לבחור את הדגמים המתאימים ביותר עבורכם ולהשאיר פרטים לשם קבלת הצעת מחיר. ניתן גם ליצור קשר בטלפון לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מותאמת אישית.

כסאות משרדיים הם מן הסתם הנפוצים ביותר לצרכי עבודה. למרות השם שנתפס להם, הם אינם משמשים רק לעבודה במשרד. קופאיות עשויות לשבת על כסאות עבודה בעודן יושבות בקופה בסופרמרקט או בכל חנות אחרת, רופאים משתמשים בהם כאשר הם בודקים מטופלים, אמנים יושבים על כסאות אלה כאשר הם מביאים לעולם יצירות אמנות מסוגים שונים וכן הלאה.

יחד עם זאת, כמובן שהשימוש הנפוץ והמוכר ביותר הוא במשרדים מכל הסוגים. עובדים מסוגים שונים, מזכירות וכדומה - כולם יושבים על כסאות איכותיים. לרוב אלה כסאות בעלי פונקציה של סיבוב, הם מורכבים על גלגלים, כך שניתן לנוע איתם בקלות ברחבי המשרד, וניתן לכוונן את הגובה שלהם ולעיתים גם את הזווית של משענת הראש. הם מגיעים עם או בלי ידיות.

איך בוחרים כסאות משרדיים?

הכסאות המשרדיים צריכים להתאים למשרד או למקום בו הם נמצאים, הן מבחינת הגודל והן מבחינת העיצוב. מומלץ לשבת על הכסא שצד את עיניכם על מנת לוודא שהוא נוח, ולבדוק את המידות שלו - כדי לוודא שהוא יתאים בדיוק לעמדת העבודה המיועדת לו. גם מבחינת העיצוב, מומלץ לבחור בצבעים שמתאימים למקום העבודה, לעיצוב הכללי של המקום וכן הלאה.

חברת לוגו מייצרת ומשווקת ריהוט למוסדותריהוט משרדיוריהוט לעסקים, ביניהם. חברת לוגו דואגת עבורכם לריהוט משרדי איכותי במיוחד, לרבות כסאות משרדיים, במגוון דגמים ודוגמאות. חברת לוגו דואגת להתאים עבורכם את הרהיטים השונים בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק שלכם – הן מבחינה פרקטית, כמו למשל עיצוב ארונות מותאמים לעסק, והן מבחינה עיצובית – כמו בחירה בצבעי הלוגו עבור הריהוט בחנות. חברת לוגו מציעה לכם עשרות דגמים של כסאות משרד, אותם תוכלו לראות באלם התצוגה הענק של החברה.

רוצים לקנות כסאות למשרד שלכם? בואו להעניק לעובדים שלכם את התנאים הטובים ביותר עם הרהיטים של לוגו!

 

 

 

 

 

חזרה למאמרים