להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שיפוצים קטנים שישדרגו את המשרד

שיפוצים קטנים שישדרגו את המשרד

יש לא מעט דרכים לשדרג את המשרד. במאמר לפניכם נתמקד בשתי דרכים מובילות. הראשונה, רכישת ריהוט משרדי איכותי ומעוצב, שיעניק אווירה נעימה למקום העבודה. הדרך השניה היא עבודת שיפוצים, ובעיקר נגיעות קטנות כמו צביעת המשרד במגוון עיצובים ודרכים, כדי לתת למרחב העבודה ווייב מיוחד שעושה את כל ההבדל.

ריהוט איכותי

שולחן משרדי איכותי ומתאיםכאשר רוכשים ריהוט משרדי יש להתחשב במגוון דברים. הצרכים של המשרד. למשל, אם נערכות בו פגישות רבות עם לקוחות, אנו נצפה לפינת המתנה איכותית, חדרי פגישות וישיבות מפנקים וגם דלפק קבלה ייצוגי. אם זהו משרד בעל עובדים רבים בחללים משותפים, נצפה לראות מחיצות אופן ספייס יפות ומתאימות. כאן אנו נתמקד בהתאמת שולחנות עבודה איכותיים. כל עובד משרדי צריך שולחן שיהיה לו נוח.

בבואכם לבחור שולחן משרדי, הקפידו לוודא שהוא יהיה מתאים לכסאות ולציוד המשרדי ולציוד הממוחשב. רצוי שהשולחן יגיע עם כוננית מגירות קטנה לנוחיות העובד ופתחים לכבלים. כיום ניתן ומומלץ לכלול בשולחנות פתחי הטענת סמארטפונים ופתחי USB נוספים.

שיפוץ המשרד וצביעתו

כאשר אנחנו רוצים לשפץ ולצבוע משרד או אופן ספייס, אנחנו עומדים בפני אתגר לא פשוט. זה לא כמו בצביעה של הבית, שם אנחנו יודעים כי בזמן הצביעה ועד שיתייבש הצבע עלינו להוריד את הבית להילוך נמוך ואפילו לצאת לכמה שעות עד שהשיפוצים יושלמו. במשרד, אנחנו חייבים לשמור על שגרה יומיומית ולנסות למצוא את הזמן המתאים ביותר לצורך עבודת השיפוץ מבלי שהדבר יפגע בשגרת העבודה.

כולנו יודעים כי בבואנו לצבוע את הבית, עלינו לקחת נשימה עמוקה, להוריד הילוך ולהתחשב במצב. כלומר כל שגרת החיים תשתנה למשך מספר ימים או שעות – תלוי בהיקף העבודה – עד שהמלאכה תושלם. במשרד זה ממש לא כך. כאשר מדובר בצביעה של המשרד, שם חובה להתחשב בשגרת העבודה. אנחנו רוצים שהמשרד יהיה נעים ומטופח אך אנחנו כמובן לא רוצים להפריע למהלך העבודה ולפגוע בעצמנו ובלקוחות שלנו. על כן נדרש כאן תכנון מתוחכם וחשיבה מדוקדקת איך לעשות את הדבר מבלי שהעבודה במשרד תיפגע.

מכינים את המשרד לצביעה

אז לא משנה אם מדובר במשרד מסודר ורגיל או באופן ספייס – שזהו אזור עבודה הנמצא בחלל פתוח. דבר ראשון יש להכין את המקום לשיפוצים. חברה מקצועית תגיע עם חומרי אריזה ועם יריעות ניילון שיגנו על כל הציוד המשרדי על מנת שאלה לא ייפגעו ולא יתלכלכו במהלך העבודה. הם יעטפו את מוצרי החשמל ואת הרהיטים וירכזו אותם לאזור אחד ויכסו ביריעות ניילון את כל מה שחייב להישאר במקום ובסיום העבודה הם גם יחזירו הכול שוב למקום כדי שיהיה קל ונוח לחזור לשגרה באופן מידי.

באיזה צבעים צובעים את המשרד?

צביעת משרדים היא פעולה לוגיסטית מורכבת ובשל כך קיימת חשיבות רבה להשקעה באיכות העבודה. אם נשקיע בצבעים איכותיים ובחומרים טובים – נוכל ליהנות לאורך זמן מהתוצאות. חשוב לוודא כי העבודה תתבצע באמצעות חומרים שהם בעלי תו תקן וזה לא כולל רק את הצבע. גם החומרים אשר בהם עושים את התיקונים, ואת ההחלקות לפני הצביעה חייבים להיות חומרים שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

כדאי לבחור בצבעים אקרילייים של חברות מוכרות וידועות, כאלה שאפשר לסמוך עליהם בלב שקט.

צוות מנוסה

ההבדל בין קבלן שיפוצים מנוסה לבין כזה שלא יודע איך לעבוד זה כמו ההבדל בין שמים וארץ. צבעים שאינם מקצועיים יסתבכו מאוד כבר בתחילת הדרך. הם לא יכינו נכון את השטח לצביעה, הם לא ידעו להחליק ולתקן כמו שצריך את הקירות המיועדים לצביעה ולכן הצבע גם לא יהיה אחיד ויפה. הם יעבדו הרבה יותר זמן והתוצאות תהיינה ממש לא מקצועיות. צבעים מקצועיים יודעים איך ומה עליהם לעשות והם יבצעו את מלאכתם ביעילות רבה שלא תפגע גם בזריזות ובמהירות של העבודה. כך שהעבודה תהיה גם איכותית וגם מהירה.

 

חזרה למאמרים