להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כסאות מזכירה

כסאות מזכירה הוא מוצר חובה למנהלת המשרד האהובה שלכם! לכל משרד (כמעט) יש מזכירה. המזכירה, פעמים רבות, נושאת על כתפיה את המשרד כולו, ומשמשת כמנהלת או כמנהלת משנה של המשרד. המזכירה עובדת בעבודה מורכבת, אשר דורשת שליטה בתחומים רבים, ניהול של מגוון פעולות בו זמנית ויכולת עבודה על מספר פרויקטים במקביל. לכן, אין ספק שסביבת העבודה של המזכירה במשרד צריכה להיות נוחה ככל האפשר, על מנת לספק לה את התנאים הטובים ביותר לעבודה שלה. חברת לוגו ריהוט משרדי מציעה לכם מגוון כסאות  איכותיים, בעיצובים נוחים במיוחד, על מנת להקל על העבודה של המזכירה ככל האפשר.

הכיסא עליו יושבת המזכירה משפיע בצורה ישירה על היכולת לעבוד. זו הסיבה לכך שחשוב לבחור בשימת לב כיסא נוח ואיכותיאתם יושבים מול המחשב, הגב כבר כואב, הצוואר תפוס ואתם נאלצים המשיך לשבת ולעבוד. ההרגשה הזו עשויה להיות לא נעימה בכלל. אכן, הישיבה הממושכת אינה נעימה ומאתגרת את כל מי שעוסק במקצוע שמצריך ישיבה ממושכת על כיסא. אמנם כאשר מצליחים להתאים למזכירה כיסא איכותי ונוח האתגר קטן בצורה משמעותית. ולכן חשוב מאוד לבחור בשימת לב את הכיסא ולוודא כי כל עובד יושב בנוחות על כיסא מתאים לצרכיו.

 

הנוחות שלנו בעת הישיבה חשובה ביותר. כאשר נוח לנו אנחנו יכולים לבצע את המשימות בהצלחה ולנהל את היום בהתאם לדרישות, אבל כשלא נוח לנו המצב לגמרי לא נעים ואף עלול לצאת מכלל שליטה. קשה לנו להמשיך לשבת, הגב כבר כואב וכל הצוואר תפוס, גם כפות הידיים מתחילות לכאוב בגין הזווית הלא נכונה שאנחנו מקלידים בה, וכל הגוף משווע למנוחה. את הסיטואציה הזו ניתן לנוע מראש כאשר בוחרים לשבת על כיסא נוח ומותאם אישית.

בחירת כסאות מזכירה

הכסאות הללו משלבים נוחות עם אפשרות של עבודה יעילה ואיכותית של האנשים הניצבים מאחורי דלפק הקבלה ועמדת הקבלה במשרד. כיום, כסאות עבודה נחשבים איכותיים ומותאמים לעבודה ממושכת מול המסך. במרבית המקרים כסאות אלה הם מסתובבים, בדרך כלל גם עם גלגלים אשר מאפשרים הסעה נוחה של הכסא. הכסאות הללו מגיעים עם מנגנון אשר מאפשר כוונון של גובה המושב לגובה הנוח ביותר למנהל/ת אדמיניסטרטיבי/ת שיושב/ת על הכסא.

לעיתים ישנה גם אפשרות לכוונן את המשענת וחלקים אחרים של הכיסא. כסאות מזכירה אלו מגיעים עם ידיות או בלעדיהן, עם משענות לראש ולצוואר במגוון גדלים וצורות. כסאות אלה בנויים בצורה ארגונומית, כך שיאפשרו לעובדים לעבוד בצורה הנוחה ביותר, הבריאה ביותר וגם היעילה ביותר. גם מבחינה עיצובית, הכסאות של לוגו מגיעים במבחר צבעים וסגנונות עיצוב, כדי שאפשר יהיה להתאים אותם לכל סוג של משרד.

אם אתם עומדים לרכוש כסאות מזכירה שימו לב לעניינים הבאים:

  • איכות – רכישה של כיסא תיעשה לאחר שאתם מוודאים כי מדובר בכיסא איכותי. כיסא שמיוצר בתהליכי ייצור איכותיים והוא עשוי מחומרי גלם מתאימים. כיסא כזה יוכל לענות על הצרכים ולהוות בסיס נוח וטוב לעבודה.
  • התאמה – כיסא צריך להיות מותאם אישית למי שיושב עליו. ההתאמה צריכה להית מבחינת גובה המושב, זווית המשענת וכן גובה הידיות. התאמה זו ניתן לבצע כאשר בוחרים כיסא מתכוונן. דהיינו, כיסא שניתן להגביה ולהנמיך את המושב ואת הידיות, כיסא בו ניתן לכוון את המשענת לזווית הרצויה וכן הלאה.
  • מראה – כיסא צריך להראות טוב ולהשתלב עם כל הפריטים במקום. ניתן לבחור את הצבע של הכיסא וכן המראה הכללי שלו לפי הרהיטים הקיימים במשרדים שלכם. ההתאמה מאפשרת לכם להשיג תוצאה נאה ושילוב מושלם של רהיטים ליצירת אווירה נעימה ומראה מוצלח במשרדים שלכם.

כסאות מזכירה הם חלק בלתי נפרד מכל משרד בו העובדים נדרשים לשבת שעות ממושכות באותו מקום. בעוד שכיסא נוח מקל על המשימה ומאפשר לבצע את המשימות בצורה נעימה, הרי כיסא א מתאים גורם לחוסר נוחות ואף לנזקים בריאותיים. היות שיש משמעות רבה לבחירת הכיסא חשוב להתייחס לכך בכל כובד הראש ולוודא כי הכיסא מתאים ונוח.

קראו עוד: כסאות המתנה
קראו עוד: כסאות לבתי קפה