להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כסאות משרדיים

טיפים לבחירת כסאות משרדיים
כדי להגביר את תפוקת העבודה במשרד, לייעל את תהליכי העבודה ולספק תנאים נוחים לצוות העובדים, צריך לדעת איך לבחור כסאות משרדיים. כסאות הם אחד הרהיטים השימושיים ביותר בכל משרד, וכדאי לבחור אותם בחכמה.

אם אתם עומדים להזמין כסאות למשרד שלכם - תוכלו להיעזר ברשימת הטיפים הבאה:

1. הטיפ הראשון לקניית כסאות משרדיים הוא לחפש אחר כסאות פונקציונליים. כיום, ישנה מודעות רבה לעיצוב הפנים של משרדים ועסקים וכדי לתת מענה ישנם יצרני רהיטים אשר בונים כסאות בעיצובים מרהיבים ומודרניים, אך בפועל כסאות אלו אינם נוחים לישיבה לאורך זמן. לכן, חשוב מאד לבדוק שהכיסא נוח ויכול לשמש לעבודה רצופה במשך שעות רבות. כיסא כזה יתוכנן בהנדסה ארגונומית ויספק לגוף את התמיכה הנדרשת, כדי למנוע כאבי גב וצוואר.

2. הטיפ השני הוא לוודא שהכיסאות תואמים לשאר הרהיטים המשרדיים ובעיקר לשולחנות או לעמדות העבודה. כיסא נוח צריך להיות כזה שניתן להיכנס עמו מעט מתחת לשולחן, בלי שהידיים או הברכיים של העובד יתקלו בשולחן. נקודה חשובה נוספת היא לשים לב לרגלי הכיסא. אם המשרד כולו מרוצף בפרקט עדין, כדאי לבחור בכיסאות משרדיים שניתן להזיז ממקום למקום בקלות, מבלי שהן ישרטו את הפרקט או יגרמו לו נזק.

3. הטיפ השלישי הוא לא להתפשר על מראה הכיסאות. נכון, הנראות אינה צריכה לבוא על חשבון הפונקציונאליות, אך אין זה אומר שכסאות משרדיים חייבים להיות במראה תעשייתי ומשעמם. כיום ניתן למצוא כיסאות משרדיים במגוון צבעים ועיצובים, המשרתים את שתי המטרות במקביל: פרקטיות ונראות.

4. אם כבר הזכרנו את נושא הנראות של הכיסאות, זה המקום להתייחס לטיפ הרביעי. הטיפ הרביעי הוא להזמין לכל המשרד כסאות מאותה החנות, באותו עיצוב וצבעים, או בעיצובים המתכתבים אחד עם השני. כך תוכלו לשמור על מראה הרמוני ואסתטי לעין. לעומת זאת, בחירה של דגמים שונים מחנויות שונות, יכול ליצור מראה מבולגן שישדר תדמית לא מקצועית ולא רצינית.

5. הטיפ החמישי הוא לבדוק שהכיסא קל לתפעול. בדרך כלל כסאות משרדיים מגיעים עם גלגלים ועם ידית להרמה והורדה של גובה המושב. שני אלו צריכים להיות קלים לתנועה ונוחים לתפעול, לאורך זמן.

6. הטיפ השישי הוא לפנות לחברה המתמחה בשיווק ומכירת ריהוט משרדי, המציעה מגוון כסאות ארגונומיים ומעוצבים ומספקת אחריות נרחבת למוצריה.