להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

כסא מנהלים

איך לבחור כסא מנהלים?בבחירת כסא מנהלים צריך לקחת בחשבון לא רק שיקולים של נוחות ותקציב, אלא גם איזו תדמית אתה מעוניין ליצור. כאשר עומדים לקנות כסא מנהלים לעסק או למשרד, יש מספר שיקולים שצריך לקחת בחשבון. השיקול הראשון הוא לבחור בכיסא פרקטי ונוח, שיוכל לשמש למשך שעות רבות ולא יגרום לכאבי גב. כמו כן, כסא מנהלים בדרך כלל מגיע עם משענת גבוהה ורחבה יחסית, אשר נועדה גם לתמוך בצוואר ובראש וגם לספק מקום מתאים להנחת הידיים. השיקול השני הוא התקציב.

ויש שיקול נוסף מלבד נוחות ותקציב, צריך להבין שכסא מנהלים משפיע על הרושם הראשוני הנוצר על מי שייכנס למשרד. כיסא מתנדנד, לא יציב ובצבע מתקלף יוצר רושם של מקום לא מצליח או חסכני. לעומת זאת כיסא גבוה, רחב, מרשים, העשוי מריפוד משובח ובעיצוב המתאים לשאר המשרד, יכול לסייע ביצירת תדמית של מקום רציני, מקצועי ומצליח.

כמו כן, כאשר בוחרים בכיסא נוח ואיכותי, זה משפיע גם על ההתנהלות של האדם אשר יישב בו. כאשר הישיבה היא נוחה וזקופה, ההתנהלות תהיה מלאת בטחון וזה יקרין גם על הסובבים.

כדי ליצור תדמית של משרד מקצועי ומצליח, חשוב שכסא המנהלים יענה על הקריטריונים הבאים:

● כסא איכותי, העשוי מחומרי גלם ברמה גבוהה, עמידים, חזקים ויציבים.

● כסא מעוצב בצורה מרשימה, הנבדלת מכיסאות אחרים במשרד.

● כסא נוח המספק תמיכה לגב, לצוואר ולידיים, ואפשר לשבת עליו בצורה זקופה.

● התאמה של הכיסא לעיצוב הכללי של המשרד, הן מבחינת מראה והן מבחינת גוונים, כדי ליצור מראה הרמוני ונעים לעין. כיום אפשר למצוא כיסאות בעיצובים פשוטים וקלאסיים, לצד כיסאות המעוצבים בצורה מודרנית וחדשנית.

 מחירו של כסא מנהלים יכול לנוע ממאות ועד לאלפי שקלים, בהתאם לחומרים ממנו הוא עשוי, המותג המייצר, מידותיו וגורמים נוספים. השקעה בכיסא מנהלים היא השקעה לשנים, ולכן זהו לא המקום להתפשר ולחפש את הכיסא הזול ביותר. עם זאת, אפשר למצוא כיום כסאות מנהלים טובים ואיכותיים גם במחירים אטרקטיביים.

כעת, כשאתם מצוידים בארבעת הקריטריונים הללו, חשוב מאד לעבור בין הדגמים השונים, לשבת על כל אחד ואחד מהם, ולהתרשם מהנתונים השונים וממידת הנוחות של הכיסא