להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

מהו רהיט איכותי ומעוצב

דגם בוס

בית מעוצב הוא בית שכל הפריטים והרהיטים שבו נבחרו בשימת לב ועם מחשבה רבה במטרה להביא לתוצר מושלם והרמוני. יש כיום מספר רב של חנויות ובתי עסק לממכר רהיטים וכלי הבית ששמו לעצמם מטרה להביא ללקוח את המוצרים המעוצבים והמועדפים שיוכלו לענות על הצורך שלו ולאפשר לו לעצב את הבית בצורה מקסימה לפי טעמו האישי.

עיצוב וחיפוי – ליופי מושלם

אבל לפני שנדלג לנושא הרהיטים חשוב לציין כי הריצוף ואריחי החיפוי משפיעים במידה רבה על האווירה בבית ועל השימושיות שלכם בכל החללים שלו. מסיבה זו מביאה חברת https://www.quick-step.co.il/ מבחר אריחים ופרקטים בגוונים שונים ובטקסטורות מגוונות. המבחר הזה מתאים לשמש כל לקוח ולעצב את הבית בסגנון עכשווי ועל פי הטעם של בני הבית. כאשר הריצוף מוצלח וחיפויי הקיר נהדרים ניתן להפיק תוצאה מקסימלית של בית מעוצב ונאה.

המראה, החמימות, ההרמוניה

כדי להצליח בבחירה של האריחים חשוב לתת את הדעת למספר פרמטרים בעלי משמעות. אם כי יש לציין כי בחירה בפרקט מביאה עמה לבית חמימות מיוחדת, שכן אריחי העץ הם אריחים שעשויים מחומר גלם טבעי וחם מה שיוצר במקום אווירה חמימה, מזמינה ונעימה. כך החדר המרוצף יהיה נעים ומזמין ויאפשר לכל אחד לעשות את השימוש המתאים והרצוי לו במקום.

בחירה חכמה של פרקטים כוללת מספר היבטים:

  • צבע – הצבע של האריח אותו אתם בוחרים. שימו לב שהצבע מתקבל אחרת כאשר כל הרצפה מחופה באריחים. חשוב לכם למצוא את הצבע המוצלח שמוצא חן בעיניכם. צבע מוצלח ונעים לעין שישתלב עם מכלול האלמנטים במקום.
  • איכות – יש מגוון פרקטים ברמות איכות שונות. על ריצוף ועל רמת האיכות שלו אי אפשר להתפשר. מסיבה זו מומלץ לברר היטב ולקבל המלצות מאיש מקצוע שמבין היטב בתחום. הוא יוכל להמליץ על האריח המומלץ והמתאים לכם. המלצות שלו יינתנו לאחר שאתם תספרו לו על הצרכים ועל ההעדפות שלכם.
  • התאמה למקום – בכל בית יש חללים וחדרים מסוגים שונים. חובה לוודא כי האריח מתאים לשימוש לשמו הוא נרכש. כי לדוגמה למקומות בהם יש רטיבות רבה לא מתאים לרצף בפרקט כיוון שהעץ סופג מים ומתקלקל כתוצאה מכך.

אתם מוזמנים אלינו לבחור את האריחים המתאימים והמוצלחים שיוכלו לשמש אתכם. בואו לראות את האריחים המעוצבים והנאים שישדרגו את מראה הבית שלכם ויאפשרו לכם לעצב אותו בגנון עכשווי וחמים!

 

חזרה למאמרים