להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

מחיצות אופן ספייס

בעבר, משרדים מרובי עובדים היו מתוכננים כך שלכל עובד היה משרד סגור משלו, או לחילופין פינת עבודה תחומה בתוך חדר גדול. כיום, שיטת העיצוב השתנתה, וסגנון ה"אופן ספייס" הולך וצובר תאוצה. מחיצות אופן ספייס (open space) מאפשרות חלוקה פנימית של חלל גדול, באופן שיוצר לכל עובד פינת עבודה סגורה ואינטימית מחד, אך פתוחה ובעלת קשר עם העמדות האחרות מאידך. חברת לוגו מציעה לכם מחיצות מעוצבות וייחודיות, בהתאמה אישית לכל סוגי המשרדים, בעבודה נקייה ומהירה ככל האפשר.

רכישת מחיצות אופן ספייס למשרד

מחיצות אלו הן נמוכות, אשר משמשות לתחימת שטחים במשרד הגדול, על מנת ליצור פינות עבודה אישיות לכל אחד מן העובדים, או ליצור אזורי עבודה שונים מחולקים בתוך המשרד. השימוש במחיצות אופן ספייס מאפשר יצירה של סביבת עבודה תומכת וקשר בין העובדים - משום שהם אינם מופרדים זה מזה בקירות מלאים.

מצד שני, מחיצות open space מאפשרות פרטיות מספיקה על מנת שכל אחד מן העובדים יוכל לעבוד בריכוז מלא וללא הפרעות. מחיצות אלה יוצרות גם עיצוב נעים של המשרד, עם תחושה פתוחה ונעימה וסגנון עדכני, מודרני ומרענן. אין ספק ששימוש במחיצות מסוג אופן ספייס הוא יעיל ביותר במרבית סוגי המשרדים.

מחיצות open space מבית לוגו

מחיצות אופן ספייס במשרד

אם אתם רוצים לעצב את המשרד שלכם עם מחיצות אופן ספייס, הגעתם למקום הנכון. חברת לוגו מציעה לכם מגוון פריטי ריהוט למשרד, ממחיצות ועד כסאות משרדיים. בחברת לוגו אתם נהנים מניסיון של מעל 30 שנה בתחום, ומעיצוב מרהיב של ריהוט משרדי וריהוט לעסקים מכל הסוגים.

בחברת לוגו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל אורך הדרך, על מנת שתוכלו לבחור את פריטי הריהוט המתאימים ביותר למשרד שלכם. עם חברת לוגו, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו את הרהיטים האיכותיים ביותר, המעוצבים ביותר, יחד עם השירות הטוב ביותר. חברת לוגו מוצאת עבורכם פתרונות לכל צורך שהוא, ומסייעת לכם להפוך את המשרד שלכם למקום שנעים במיוחד לעבוד בו.

רוצים לקנות מחיצות מעוצבות מסוג אופן ספייס? בואו למצוא אותן בחברת לוגו!

קראו עוד: שולחנות משרדיים
קראו עוד: כסאות משרדיים