להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

מעבר למשרד חדש

מעבר למשרד חדש

אחרי שקניתם ריהוט משרדי הגיע הזמן לעבור למשרד החדש

המשרד עבור רבים מאיתנו הופך עם הזמן לבית השני שלנו. על מנת שנוכל באמת להרגיש בבית גם כאשר אנחנו במשרד עלינו להשקיע לא מעט בעיצוב של המקום וכמובן בסגנון הייחודי כדי שגם האורחים שמגיעים לביקור ירגישו שמדובר במקום עבודה מכבוד ורציני. אם ניסיתם לעשות שינוי ורכשתם ריהוט משרדי חדש אבל עדיין אתם לא מרגישים את השינוי המיוחל זה כנראה הסימן שלכם להחליף את המשרד עצמו ולעבור למשרד חדש.

הריהוט המשרדי הוא חלק בלתי נפרד מהמקום אבל לפעמים אפילו הכיסאות החדשים, השולחנות החדשים, השידות החדשות, הארוניות החדשות וכל שאר הרהיטים החדשים שרכשתם לא הביאו את התחושה החדשה שציפיתם. מעבר למשרד חדש יכול להיות מפחיד כאשר מדובר בציוד חדש והפחד שמא יהיה נזק לריהוט הוא בהחלט מוכן והגיוני. הובלת משרד שנעשית בצורה זהירה ומקצועית תעביר את הציוד החדש שלכם ללא שום שריטה וללא שום נזק וכל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את חברת ההובלות המתאימה והמקצועית ביותר. הובלת משרדים היא מעט יותר מורכבת מהובלת דירה, מדובר בציוד יותר יקר, ציוד יותר כבד, ציוד רב יותר אבל אם כאמור בוחרים את המובילים שיודעים את העבודה גם המשימה הזו הופכת להיות פשוטה וקלה.

הובלת משרד עם אריזה – עושים הכל עבורכם

אחד השירותים הנלווים של ההובלה עצמה היא האריזה, מדובר בשירות מצוין שמאפשר לכם להמשיך לעבוד עד רגע לפני המעבר ולא לבזבז זמן יקר על הכנות לקראת יום המעבר. כמו ההובלה עצמה, גם האריזה חייבת להיות בצורה מקצועית כאשר הפירוק של הציוד ועטיפתו בניילונים חייבת להיות בצורה מדויקת ומומלץ שתהיה על ידי אנשים שמבינים מה הם עושים. הובלת משרד עם אריזה זה כבר לא שירות מיוחד במינו או עבודה אקסטרה של המובילים, מדובר בעבודה שאתם יכולים לחסוך לעצמכם ולהעניק לעצמכם עוד כמה ימים של עבודה.

הובלות משרדים – לעשות את זה מהר, או לא לעשות את זה בכלל

אחד השיקולים העיקריים שלנו כאשר אנחנו בוחרים חברת הובלות הוא שההובלה תהיה מהירה ויעילה ולא תתעכב מעבר לזמן שציפינו. חשוב לזכור שכל שעה שההובלה מתעכבת אתם למעשה מפסידים כסף כי אתם לא עובדים, לכן חשוב לסיים את העבודה כמה שיותר מהר כדי שתוכלו לחזור לעיסוקכם לפי התכנית המקורית.

הובלות משרדים לא לוקחות שעה או שעתיים אבל אם מדובר במשרד לא גדול בהחלט אפשר לסיים את הסיפור תוך יום או יומיים. משך זמן ההובלה תלוי כמובן בציוד שיש בתוך המשרד, במספר המובילים ששכרתם, בגודל המשרד, במרחק שבין שני המשרדים ועוד פרמטרים כאלו ואחרים שיכולים להשפיע ישירות על זמן ההובלה. הובלה איכותית היא הובלה מהירה וללא נזקים, אם מצאתם חברת הובלות שיכולה להבטיח לכם את זה אתם בדרך הנכונה.

חזרה למאמרים