להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

מרהטים את המשרד החדש?

מרהטים את המשרד החדש

הגיע הזמן לרכוש רהיטים למשרד החדש שלכם? אנחנו בחברת לוגו ריהוט משרדי מציעים מגוון עצום של רהיטים למשרד - כסאות משרדיים, כסאות חדר ישיבות, שולחנות משרדיים, מחיצות אופן ספייס ועוד. אצלנו תוכלו לזכות בליווי אישי והתאמה של הרהיטים למשרד החדש שלכם. עם זאת, מלבד הריהוט, יש כמה דברים שחייבים לוודא לפני שנכנסים למשרד חדש, לבניין או אפילו לדירה ובית פרטי. האם הבניין תקין?

בכל דירה, בית או בניין משרדים שנכנסים אליהם, חשוב מאד לבצע ביקורת מבנים, בדומה לבדק בית אשר נעשה בדירות שזה עתה נבנו. ביקורת מבנים נועדה לוודא שהמבנה נבנה בצורה מקצועית ואיכותית, שאין בו רשלנויות, תקלות או בעיות מבניות, שהמבנה בטיחותי, וכן הלאה. ביקורת מבנים היא למעשה בדיקה זהה לזו של בדק בית, ורק שמה שונה.

ביצוע ביקורת מבנים

בכל פעם שבה רוכשים דירה חדשה או כל נכס אחר, חשוב לבצע ביקורת מבנים, אשר כוללת גם את בדיקת הנכסים בחברות האחזקה - פעמים רבות נעשית תיקונים ושינויים במבנה, וחשוב לוודא שגם התיקונים הללו נעשו בצורה מקצועית ואיכותית. ביקורת מבנים מסייעת לדיירי המבנה או לבעלי המשרדים והמנהלות להימנע מנזקים כספיים עתידיים בעקבות ליקויי בנייה כלשהם, וכמובן מנזקים חמורים בגוף ואף בנפש, אשר עלולים להיגרם כתוצאה מליקויי בנייה. ביקורת מבנים היא בדיקה מקיפה מאוד, אשר מתבצעת על מנת לאתר פגמים במבנה, ליקויי בנייה וכן הלאה. על מנת לבצע ביקורת מבנים יש לבצע מדידות ובדיקות מגוונות, כמו מדידות של המבנה, בדיקות רטיבות ולחץ מים בדירה, וכן הלאה. חשוב לבצע ביקורת מבנים על ידי חברה מקצועית, ולקבל, בסיום הבדיקה, טופס ובו פירוט מלא של מצב המבנה, וכן תמונות עדכניות של ליקויים שנמצאו, אם נמצאו.

איפה עורכים ביקורת מבנים?

יש לבצע ביקורת מבנים בכל סוג של מבנה - בתים פרטיים ודירות בבניינים, מבנים ציבוריים ומוסדות, וכן הלאה. ביקורת מבנים כוללת בדיקה של כל עבודות הבניה שנעשו במבנה. ביקורת מבנים מוודאת שעבודות הבניה נעשו בהתאם לתקני הבניה ולתקנות אחרות אשר רלוונטיות למקום. בנוסף, מומלץ מאד לבצע ביקורת מבנים לאחר שיפוץ בדירה או במשרד, ואף במהלך השיפוץ - על מנת להימנע מעגמות נפש שעלולות להיגרם בעקבות שיפוץ רשלני. במידת האפשר, מומלץ לבצע ביקורת מבנים כבר בשלבי הבנייה או השיפוץ עצמם, על מנת למנוע צורך בתיקונים משמעותיים ומקיפים, ובהוצאה כספית משמעותית. חוות הדעת אשר מתקבלת לאחר ביקורת מבנים מהווה אסמכתא משפטית, וניתן להשתמש בה בתביעות כנגד הקבלן או כל אדם אחר אשר קשור באופן ישיר לתהליך הבנייה.

חזרה למאמרים