להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

עיצוב אולם אירועים גמיש

עיצוב אולם אירועים גמיש

בעידן בו האופנה משתנה מדי יום, עיצוב אולמות אירועים זוכה למגוון סגנונות אפשריים. כיצד ניתן לעצב את האולם בצורה מושלמת הכולל ריהוט לאולמות אירועים ברמה גבוהה ומתאים למגוון אינסופי של סגנונות?

אינסוף אלמנטים עיצוביים 
החל מעיצוב הכניסה לאירוע, דרך קבלת הפנים של האורחים, הכיבוד בדרך לרחבת הריקודים, ועד לאפקטים הייחודיים שנבחרו – אוסף האלמנטים המאפיינים את האירוע הם אלו הקובעים את אופיו. כיצד מאפשרים ללקוחות לבחור את הסגנון הרצוי להם מתוך אינספור אפשרויות? בעידן בו כל אירוע זוכה לאופי ייחודי משלו, הגבלה של העיצוב או מתן אפשרויות דלות לאורחים יהיו בבחינת הפסד משמעותי עבור בעלי האולם.

ליצור את החוויה המרגשת ביותר בחיים

בעלי השמחה, המשפחה או החברים – רוצים להרגיש כי מדובר בחוויה המרגשת ביותר בחיים. עיצוב מיוחד שלכסאות ושולחנות, מחיצות ואלמנטים קישוטיים בלעדיים לאירוע יהפכו אותו לערב המיוחד ביותר בחיי החוגגים. בחירה אישית של הדרך המובילה לחופה, קייטרינג בהתאמה אישית ועוד – כל אלו הינם חלק דומיננטי מעיצוב האירוע ומהאופי הייחודי שיקבל. ככל שהאירוע יהיה יותר מיוחד, כך הוא ייזכר וייחקק יותר בזיכרונם של האורחים.

סגנונות עיצוב שונים

ריהוט לאירועים בסגנון כפרי או מודרני, שילוב אלמנטים מסורתיים וריהוט יוקרתי, עיצוב כסאות בעבודה מותאמת אישית ועוד – כל אלו ניתנים כחומר ביד היוצר ומאפשרים לבעלי השמחה לעצב לעצמם את החוויה האישית המיוחדת להם. הבחירה בסוגים שונים של כסאות ושולחנות, מחיצות וברים – היא זו המבטיחה לאורחים את האפשרות לבחור את הסגנון הרצוי לאירוע הייחודי שלהם. בין שמדובר בחתונה בסגנון פרובנס, בר מצווה בסטייל עדכני ומסיבת ריקודים, ברית בסגנון אמריקאי ועוד – מגוון הסגנונות הוא שיאפשר לחוגגים לבחור דווקא באולם מרובה אפשרויות.

ריהוט גמיש לאירועים

על מנת ליצור עיצוב אולם גמיש יש לבחור בריהוט לאירועים שמראהו מאפשר מספר עיצובים. זאת ניתן ליצור באמצעות בחירת ריהוט לאירועים בעל מראה נטרלי, ועליו להוסיף אלמנטים משתנים. או לחילופין, ניתן להלביש על הכסאות, המחיצות ושאר הציוד קישוטים מסגנונות ייעודיים ומותאמים אישית. אלו יאפשרו לאורחיכם לבחור את העיצוב המתאים להם ביותר ולחגוג את אירוע חלומותיהם.

אתם מוזמנים לשוטט באתר שלנו ולמצוא מגוון רחב של ריהוט איכותי לאולמות אירועים. לעמוד הראשי לחץ כאן

חזרה למאמרים