להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

עיצוב חדר ישיבות מותאם לעסק

עיצוב חדר ישיבות מותאם לעסק

עסקים שמכבדים את עצמם וכן עסקים שרוצים לשפר את ההישגים שלהם חייבים לעצב בצורה נכונה את אזורי העבודה השונים. במיוחד, חשוב לתת את המקום הראוי לעיצוב נכון של חדר הישיבות. במידה רבה, חדרי הישיבות הם מרכז העצבים של העסק, שם תחת שולחן ישיבות מתקבלות ההחלטות החשובות, שם מעבירים לעובדים ולמנהלים את המדיניות ושם מעבירים משימות והנחיות. 
חשוב לדעת שלא לכל עסק יתאים עיצוב דומה, העיצוב חייב להתאים לחזון העסקי, לסוג העובדים ולאופי הארגון, לכן אנו ממליצים על ייעוץ של מעצבת פנים מומחית ומנוסה.

יצירתי או רציני

במשרדים שבהם מתבצעת עבודה יצירתית או חדשנית, במקומות שבהם אחוז העובדים הצעירים גדול יותר, חשוב לתת לכך ביטוי גם בבחירה הנכונה של כסאות משרדיים. למחמירים שביניכם, יש גם כאלה שאוהבים לבחור כיסאות עם תכשיטים בעיצוב אישי למראה חדש, מעט קיצוני אך בהחלט מרענן את העין. חברות סטארט אפ, למשל, וכן חברות פרסום, עסקים בתחום העיצוב ועסקים דומים אחרים יעדיפו לשדר אווירה פחות מעונבת. במקומות כאלה, גם חדר הישיבות צריך לקבל אופי פחות מסורתי ויותר מקורי.

באופן טבעי, עסקים פיננסים, חברות ניהול, עסקים המנהלים שלוחות בחו"ל וכאלה שחייבים לשדר יוקרה ואנינות טעם יהיו חייבים להביא זאת לידי ביטוי גם בעיצוב חדרי הישיבות. כאן יהיה קביל לשלב רהיטים מעץ מלא , יותר חיפויי עור, שימוש בצבעים כהים ואחידים.

חדר דינאמי

כאשר מעצבים חדרי ישיבות צריך לזכור שלא מדובר בחדר קטן, עם כסא מנהלים אחד שניתן להתאים בקלות לאדם שזהו משרדו. חדר ישיבות הוא חדר דינאמי שאמור להכיל אנשים רבים והוא חייב להיות במידה רבה פרקטי. 
עיצוב השולחן, למשל, יכול להיות בסגנון מרובע, עם קווים עגולים יותר או שולחן עגול השולחן צריך לאפשר אינטגרציה ואינטראקציה טובים בין כל המשתתפים. גובה השולחן וגובה הכיסאות יבחנו בקפידה וכך גם האפשרות לשלב אביזרים שונים, במידה ואלו נדרשים. 
שילוב של אמצעים טכנולוגיים שונים- לדוגמא לוח הקרנה, מחשב למצגות ואביזרי שמע הם כיום צד בלתי נפרד מכל חדר ישיבות ראוי ומכובד. רצוי לזכור זאת היטב כאשר חושבים על המראה הסופי של חדר הישיבות.

חזרה למאמרים