להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

עיצוב מודרני לחדר שינה

עיצוב מודרני לחדר שינה

כאשר מדברים על חדר שינה מדברים על מקום שמזמן הפך להיות מעבר למקום שישנים בו. זהו למעשה מקום בו רוב האנשים מבלים לא מעט מזמנם כדי לסמן וי אחד גדול על איכות. שלא כמו הסלון, חדר השינה אולי משמש לשינה, הנאה או אפילו צפייה בטלוויזיה אבל הוא בהחלט יכול ואף רצוי שיעביר את האנרגיות הנכונות לכך. לשם כך, צצו להם יותר ויותר רעיונות להפוך את השהייה בחדר כזה לשהייה הטובה והנעימה ביותר. שואלים איך עושים את זה? בעזרת עיצוב הנכון הכול אפשרי.

אז מזה למעשה עיצוב לחדר שינה? להתאים כמה וכמה דברים ולהתחשב בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיהפכו את השהייה שלכם למושלמת בעקבות הבחירה שלכם. אז כדאי לסמן ולהגיד שהתחשבתם בכל הפרמטרים, אתם קודם חייבים לדעת איזה חדר אתם מצפים לקבל? האם תרצו חדר רגיל או חדר שינה כפרי?

איך מעצבים חדר שינה כפרי? במסגרת עיצוב מודרני לחדר שינה, אין צורך להחליף את כל הציוד אלא רק חלקו כדי לשדרג את המראה לשם כך. כאמור, חשוב מאוד לרכוש או להחליף פריטים מסוימים שהם אלו שיתנו את הטון ויהפכו כל חדר שינה רגיל לכפרי. לצורך העניין יהיה עליכם להחליף מיטה, שידה, שידה שליד המיטה והנה, אתם מקבלים אזור כפרי לגמרי. כטיפ נוסף, תמיד אפשר להחליף את הידיות למשהו במראה וינטג' וכך גם להחליף את הארון החדיש למשהו מעץ בוק לרבות ווילונות שונים ואביזרים שיהפכו את המראה הקר או הרגיל למראה נוסטלגי וכפרי לכל המשתמע מכך, לפעמים חדר השינה משמש גם מאין משרד, ולפיכך צריך להתאים גם שולחן עבודה לעיצוב החדר.

כדי להשלים את המראה, ניתן להוסיף שטיחונים קטנים ולהציבם ליד המיטה. זה קריטי כי באמצעות הרעיון הזה תוכלו לצור אווירה נעימה ונכונה לכך. חשוב לבחור שטיחים אתניים, אוריינטליים והנה לכם המראה הכפרי המושלם אותו רציתם לחדר השינה. גם פריטים משלימים כגון מנורת לילה, פיתוחים מעץ ואהיל בד בגוון המתאים ישלימו את האווירה ואף יעניקו מראה רומנטי ומעוצב כפרי לחדר השינה שלכם.

רוצים לדעת איך ניתן לבצע עיצוב מודרני לחדר שינה קטן? כטיפ הרגע, אם אתם שוכרים דירה וזה לא בדיוק הבית שלכם, אם אתם רק בן אדם אחד ולא בהכרח זוג, גם את המקום הזה ניתן להפוך לנעים וחמים כחלק מבילוי הלילה שלכם.

כטיפ ראשוני, חשוב מאוד למצוא פינת ביגוד פתוחה ולוותר על הארון. במקום הארון צרו פינת אחסון שווה וגם יפה. אפשר וגם מומלץ לתת לריהוט שלכם אישיות משל עצמו הוסיפו סרטי הדבקה ייחודיים. כך גם לגבי מיטת אחסון, זה יחסוך לכם לא מעט כסף. כשיש לכם מיקום נכון למיטת אחסון, כל השטח עומד לפניכם וכך אתם מנצלים גם מקומות לאחסון נעליים ספרים וכל מה שביניהם.

בסיכום דבר, חדר השינה מזמן הפך למקום שחייב ואף רצוי שיהיה נעים וכיף לבלות בו מעבר לשעות השינה.

חזרה למאמרים