להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

עיצוב משרד בשיטת אופן ספייס

עיצוב משרד בשיטת אופן ספייס

משרדים רבים מעוצבים בשיטות ובטכניקות שונות, תוך שימוש בסוגים שונים של ריהוט משרדי. בעבר היה מקובל לעצב את מרבית המשרדים בעיצוב מסורתי, תוך שימוש בחלל עבודה סגור ואינטימי.

כסא מנהלים איכותי

כיום, כאשר יותר ויותר עסקים עוברים תהליך של גדילה והתרחבות, גם מבחינת מספר העובדים, חשוב לעצב את המשרד באופן מודרני יותר. עיצוב משרד בשיטת אופן ספייס מאפשר להינות מיתרונות רבים כגון חיסכון במקום, הגדלת פריון העבודה, יצירת תרבות ארגונית המבוססת על שיתוף ואינטגרציה ועוד. חלק מהמוצרים הבסיסים לעיצוב בשיטה הזאת הוא כמובן מחיצות אופן ספייס.

עיצוב יעיל יותר

מעסיק שהחל להעסיק יותר עובדים ואיננו מעוניין לעבור לחלל גדול יותר, מטעמים של חיסכון בהוצאות שכירות שכידוע כרוכות בהוצאה כספית גדולה, או משיקולים אחרים, חייב לדאוג לעיצוב יעיל יותר. באמצעות שימוש נכון באביזרים ובמחיצות, בשולחנות מודרניים, בכיסאות עבודה מתאימים ובכלל, רהיטים למשרד אשר מעוצבים על פי גישת האופן ספייס, אפשר בקלות לעשות את המהפך בצורה טובה ויעילה.

חשוב לישם את העיצוב תוך מתן תשומת לב לשילוב בין השטחים הפתוחים, פינות העבודה והפרטיות הנחוצה לעובדים, לתפקוד יעיל ומיטבי. עיצוב נכון יוכל לשלב בין יתרונות החלל הפתוח והחיסכון במקום, לבין השאיפה של כל עובד לתחושה של פרטיות ונוחות.

מרהטים נכון

עיצוב משרד בשיטת אופן ספייס מחייב שימוש ברהיטים הנכונים. ישנם מקרים בהם ניתן להסב חלק מן הרהיטים הקיימים לשימוש גם במשרד שעובר מהפך, אך כמעט תמיד יש גם צורך ברכישת ריהוט נוסף המלוווה לצד וילונות למשרד. דוגמא לריהוט שבלעדיו לא ניתן לדבר על משרד המבוסס על חלל משותף ופתוח הוא כמובן מחיצות אופן ספייס.

כאשר בוחרים מחיצות כאלה הרי שיש סוגים שונים לבחירה. ישנם דגמים בעלי אופי סולידי ואחרים בעלי מראה מודרני יותר, יש כאלה שיכולים לחלק שולחן אחד לכמה יחידות משנה ויש כאלה שמבוססים על אורך או רוחב משמעותיים יותר. עניין בחירת המחיצות דומה, אם כי מעט שונה, וקיים גם בתחום התכשיטים. על כן, לא מעט בתי עסק בתחום זה החליטו על תכשיטים בעיצוב אישי שיהיה לטובת הלקוחות בצורה המקסימלית.

מלבד המחיצות, נהוג להשקיע גם בשולחנות מתאימים, שיאפשרו את מילוי המשימות של העובדים בצורה יעילה ועם זאת יתרמו לחיסכון במקום. בתוך כך יש לדאוג גם לארוניות מתאימות, וחשוב להשאיר גם מקום לפריטים מעוצבים ולתאורה מתאימה. אלמנטים אלה חיוניים לצורך הרגשה טובה ואווירה נעימה.

מחפשים שולחן מנהלים 

כורסת המתנה וינטג

ובכן, אנחנו ננסה לסייע. את שולחנות המנהלים הנוחים ביותר עבור המשרד שלכם תוכלו למצוא בחברת לוגו המרכז לריהוט ועיצוב שולחנות בהתאמה אישית וברמה גבוהה.

כאשר אנחנו באים לעצב משרד בעזרת ריהוט משרדי איכותי, ברור לכל כי שולחנות המנהלים הם בין הדברים הראשונים שנבחר. אין ספק כי השולחנות הללו נוחים ואיכותיים יכולים לשרת את המשרד לאורך שנים רבות והכי חשוב - ליצור חוויית עבודה נוחה ונעימה במיוחד. עם ההמודעות לחשיבות של הבריאות, גם של מנח הגוף בו אנו יושבים שעות מרובות, ברור לכל כי שולחנות מנהלים המותאמים נכון לנו, למבנה הגוף שלנו - הוא השקעה בבריאות שלנו ושל העובדים שלנו. בחברת לוגו ריהוט משרדי ניתן למצוא את שולחן המנהלים המתאים ביותר עבור המשרד!

ניתן למצוא שולחן מנהלים וסוגים שונים של שולחנות עבודה במבחר דגמים: גודל שונה, עיצוב שונה, מגירות או תאים, מבנה של ר' או שולחן ארוך ועוד ועוד. המבחר עצום וכך גם השונות בין מה מתאים לנו ולעובדים שלנו ומה לא מתאים לנו כלל. בין השיקולים ניתן למצוא: כמות שולחנות אותה אנו רוצים לקנות, סגנון עיצובי של המשרד בכלל ושל כל תא בנפרד, מספר השעות בהם העובד יושב על יד השולחן בלי לקום ומבנה הכסא אליו נתאים את השולחן. בלוגו ריהוט משרדי תוכלו למצוא את המענה לכל אחד ואחד מהשיקולים שלפניכם, יחד עם ייעוץ אישי לשולחן המתאים לכם בדיוק.

למה לבחור דווקא בלוגו ריהוט משרדי בקניית שולחן מנהלים?

  1. האיכות - שולחני מנהלים של לוגו ריהוט משרדי ישרתו את המשרד שלכם שנים רבות לכל הפונקציות אותם אתם צריכים.
  2. השירות - לוגו ריהוט משרדי ידעו להעניק לכם ייעוץ על פי אופי המשרד בו אתם עובדים, ועל פי סוג העבודה הנדרשת במשרד.
  3. המחיר - אצל לוגו ריהוט משרדי ניתן למצוא את המחיר הטוב ביותר בשוק!
  4. הנוחות - שולחן למנהלים של לוגו ריהוט משרדי יהיו האופציה הנוחה ביותר מול כל שולחנות המנהלים אותם תראו בשוק!

אז אל תהססו - את שולחן המנהלים שלכם קנו אך ורק מחברת לוגו ריהוט משרדי - זו הבחירה הנכונה עבור המשרד שלכם!


 

חזרה למאמרים