להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

עיצוב פרקטי למשרד קטן

עיצוב פרקטי למשרד קטן

בית עסק קטן או משרד בוטיק, אינם יכולים להציע לעובדים או ללקוחות חלל גדול לעבודה, אך במידה ויודעים לתכנן ולעצב את המשרד בחוכמה, בהחלט אפשר להפוך אותו למשרד מעוצב ומרשים, ואף ליצור תחושה של חלל גדול יותר.

כסא מזכירה דגם סמארט

התפתחות ענפה בתחום עיצוב המשרדים בשנים האחרונות, לצד טכניקות שונות של שילוב צבעים והתאמת רהיטים וציוד בסיסי למשרד, יכולים להפוך את חלל העבודה לנוח ומאורגן יותר, ולתת תחושה ויזואלית שהוא גדול ומואר יותר.

איך ניתן להשפיע על גודל המשרד?

  • סידור נכון של ריהוט - הטיפ הראשון והקל מכולם כאשר ניגשים לתכנון משרד קטן הוא קודם כל להתחיל בסידור רהיטי המשרד, בצורה כזו שתיצור מרחב פתוח ככל שניתן. לא מומלץ לדחוס ריהוט משרדי רב, אלא ליצור חלל נעים לשהייה אשר מספק את הצרכים הבסיסיים של העובדים בו. לניצול מקסימאלי של השטח כדאי לשקול רכישת שולחנות עבודה פינתיים, שיכולים להוסיף טוויסט גם מבחינה עיצובית.
  • מכשור משולב - מומלץ מאוד לבחור מכשור משולב בכדי להקטין את המרחב שנדרש לכל המכשירים: תוכלו לבחור מדפסת משולבת במקום מדפסת ופקס, וכמובן לשקול שימוש במחשב נייד אשר תופס מקום קטן לעומת המחשב הנייח.
  • צביעה בצבעים בהירים – מומלץ לבחור צבעים בהירים יחסית, אשר פותחים ומאירים את החלל. ניתן ליצור כתמי צבע או לבחור צבעים כהים יותר עבור מקומות שרוצים להדגיש במשרד, לדוגמא צביעת אחד הקירות בגוון שונה ליצירת עומק ועניין.
  • בחירת תאורה – יש לבחור תאורה שתהיה פרקטית ותתאים לחלל המשרד, אך מצד שני תהיה מסוגננת ותתאים לעיצוב הכללי. למשרדים קטנים כדאי לבחור גופי תאורה קטנים עד בינוניים, אשר יספקו חלל מואר ונעים לשהייה. 
  • ארונות, מדפים ופתרונות אחסון במשרד - יש להתאים ארונות משרדיים ולמצוא פתרונות אחסון לתיקיות השונות. סידור נכון ותכנון יעיל של האחסון במשרד, חשוב לכל משרד, אך במיוחד למשרדים קטנים בהם כל פינה חייבת להיות מתוכננת ומנוצלת, לטובת יצירת סדר וארגון במהלך העבודה. אם לדוגמה אתה, בתור תפקיד בכיר במרד רוצה למקסם את השטח הקיים, כדאי שתרכוש שולחן מנהלים שיכלול כמות גבוהה של מקומות אחסון.

כסא עובד דגם סמארט

חברת לוגו ריהוט משרדי מציעה לכם מבחר גדול מאד של פריטי ריהוט אשר מיועדים לכל סוגי המשרדים, ביניהם, באחד המקומות הראשונים, נמצא כסאות מזכירה. בחברת לוגו ריהוט משרדי תוכלו ליהנות מריהוט משרדי איכותי במיוחד, ברמה גבוהה ועם עיצוב מוקפד ויפה במיוחד, בשלל סגנונות עיצוב אשר מתאימים לכל סוגי המשרדים.

כך, רק בלוגו ריהוט משרדי תוכלו למצוא כסא מזכירה שמתאים לך, ארונות בעיצוב מותאם לסגנון של המשרד שלכם ועוד מגוון פריטי ריהוט החשובים למשרד, ברמה הגבוהה ביותר, מכל הבחינות. רוצים לקנות כסאות למזכירה המעולה שלכם? כסאות איכותיים וגם נוחים לעמדת הקבלה? בואו עוד היום ללוגו ריהוט משרדי, ותיהנו ממבחר דגמים ברמה הגבוהה ביותר!

לסיכום, אם יש לכם משרד קטן ואתם מעוניינים למקסם את ניצול השטח שבו, תוכלו לבצע זאת בעזרת טיפים קלים לביצוע, שאינם דורשים עבודה קשה או הוצאות כספיות מרובות. כל שנדרש הוא לתכנן בצורה נכונה את מיקום רהיטי המשרד והמכשור המשרדי, לצבוע את קירות המשרד בצבעים בהירים ונעימים, למקם תאורה מתאימה וכמובן להשתמש בפתרונות אחסון פרקטיים.

אין ספק כי שינויים אלו יכולים ליצור עבורכם משרד מעוצב אך עם זאת מקצועי. נוסף על יצירת מקום עבודה נוח ומרווח, בעל אוירה נעימה לאירוח לקוחות. עובדי חברת לוגו יסייעו בידכם להשיג מטרות אלה.

חזרה למאמרים