להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

פינות ישיבה

פינות ישיבה משמשות בעסקים מסוגים שונים, למטרות שונות, החל מישיבות צוות ועד לחדרי המתנה ללקוחות. חברת לוגו דואגת לכם למגוון סוגים של רהיטים באופן כללי, ושל פינות המתנה וישיבה בפרט, באיכות גבוהה במיוחד ובמגוון עיצובים מרהיבים שמתאימים בדיוק לעסק שלכם. אתם מוזמנים לעיין בקטלוג הרהיטים שלנו, לבחור את הדגמים האהובים ביותר ולהשאיר פרטים. נציג שלנו יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר. מוזמנים גם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעה מותאמת אישית.

פינות ישיבה למשרד

הפינות משמשות אותנו גם בבתים פרטיים, אולם פינות הישיבה שעליהן נדבר כעת הן משרדיות או עסקיות. פינות ישיבה כאלה משמשות למגוון מטרות, כאשר המטרה הנפוצה ביותר היא המתנה של לקוחות. פינת ישיבה נעימה עשויה להתאים ללקוחות אשר מגיעים אל העסק וממתינים לקבל שירות כלשהו, ממתינים לפגישה, לשיעור וכדומה. פינות כאלה יכילו, בדרך כלל, מושבים נוחים או אפילו כורסאות המתנה נוחות, בהתאם לסוג העסק, וכן שולחנות קטנים עם שתיה, עיתונים, ספרים וכן הלאה. השולחנות יכולים להיות מרכזיים, פינתיים וכדומה. פינות עסקיות אחרות עשויות לשמש בחדרי ישיבות, או אפילו כפינות מאורגנות לישיבות צוות קטנות, הרמות כוסית וכדומה.

איך קונים פינת ישיבהלמשרד?

כאשר מגיעים לנקודת החלטה בנושא פינת ישיבה, חשוב לדעת מה המטרה שלהן, איפה בעסק הפינה אמורה להיות ממוקמת, כמה אנשים היא אמורה לאכלס בו זמנית וכן הלאה. התשובה לכל ההתלבטויות הללו תיתן לכם את הבסיס לבחירה בריהוט הנכון, שלא יהיה גדול ולא קטן מידי, שיהיה נוח, שישדר בדיוק את המטרה העסקית שלו, וכן הלאה.

פינות ישיבה מבית לוגו

חברת לוגו, אשר עוסקת בתחומי הריהוט השונים כבר משנת 1984 (למעלה מ-30 שנה!), דואגת עבורכם לפינות ישיבה איכותיות ומעוצבות, יחד עם מגוון רחב של רהיטים לצרכי משרדים, עסקים, חנויות, מוסדות וכן הלאה. חברת לוגו מתמחה בהתאמה של הריהוט לצרכים הספציפיים של הלקוחות, ובמציעה של פתרונות ריהוט ייחודיים ומקוריים, שיענו באופן מדויק על הדרישות של העסק ועל הפעילות שלו. חברת לוגו מעניקה לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר, את הליווי האישי ביותר וכמובן את הריהוט האיכותי ביותר. ולראיה – הלקוחות של חברת לוגו חוזרים ורוכשים מהחברה רהיטים נוספים שוב ושוב.

רוצים לקנות פינות לישיבה במשרד? רוצים ליצור מקום המתנה נוח ללקוחות שלכם? בואו למצוא את מגוון הדגמים הייחודיים של לוגו!