להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

פתרונות אחסון למשרד

פתרונות אחסון למשרד

כל בעל עסק יודע כי הבסיס לניהול חכם הוא הסדר והארגון. בעידן המודרני עיצוב וסדר משתלבים יחד ושואפים ליצור הרמוניה מושלמת באמצעות ארגון מודולארי של חללים עסקיים ופרטיים שונים. כיצד ממקסמים את שטח המשרד?

כסא מנהל לידר

סידור חכם  - עבודה חכמה

במשך שנים רבות היוו הניירת והבירוקרטיה, התיעוד ואינספור התיקים המשרדיים נטל בעל משמעות חשובה ביותר. מחד – יש צורך לשמור על המסמכים החשובים ביותר, לסדר ולנהל אותם כהלכה, לשלוף מהם מידע כאשר יש צורך ולעשות בהם שימוש בהתאם לנדרש. מאידך – מדובר במסמכים הגוזלים לא מעט מקום במשרד ומהווים עול בעייתי. תודות לשכלול העסקי והארגוני, כמו גם התקדמות משמעותית בעולם העיצוב, המשרדים המודרניים זוכים לעיצובים מודולאריים וארגון מתקדם וחכם.

דוגמה מצויינת לכך עם העיצוב והבנייה החדשה של שולחנות עבודה. אם פעם אותם שולחנות היו מגושמים ולא פונקציונליים, היום השולחנות הם קלי משקל, הזזה והתאמה לכל מקום במשרד, מרווחים יותר ובעלי יותר מקומות אחסון.

בית חכם - במשרד

בדיוק כמו הבית החכם, כך גם המשרדים המודרניים הולכים ומשתכללים מבחינת מקומות האחסון שהם מאפשרים. תודות למגוון פתרונות אחסון חכמים כיום כל משרד יכול להכיל מסמכים שנפחם עולה על גודלו של חלל המשרד פי כמה. אין ספק כי התכנון החכם, הרהיטים הארגונומיים והעיצוב המודולארי של משרדים כיום הופך כל חלל עסקי למשרד מעוצב, מרשים, יעיל ופונקציונאלי. למעשה, פחות ופחות אנו זוכים לראות את המשרדים הישנים  - המאכלסים קלסרי ענק בערימות.

ארון משרדי ייעודי

בעזרת ריהוט משרדי הממוקם בצורה אופטימלית ברחבי המשרד וארון משרדי חכם ניתן להכניס את כל הקלסרים הגדולים  ועבי הכרס ואת כל הניירות המקומטים והישנים לתוך ארון חכם וייעודי שזוהי בדיוק מטרתו: ארגון, קטלוג,ויצירת חלל פנוי. החלל הפנוי נעים לעין ויוצר שטח לעבודה נוחה. באמצעות הצבת ארון משרדי חכם ניתן למעשה לארגן את כל הארגזים והקלסרים, המחשבים הישנים והציוד שאין בו צורך יומיומי בתוך חללים נסתרים. תודות למגוון העיצובים הקיימים כיום ניתן למצוא ארונות הזזה המותאמים לצרכים שונים.

מידוף חכם

באמצעות הצבת ארונות משרדיים ומידוף חכם נחסך לא מעט מקום בחלל המשרד. המידוף הינו למעשה פתרון שהולך ונעשה יותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות, תודות לשיטת העיצוב האקלקטית המשלבת הרבה אוויר פתוח ולסגנון ה "Open space" המהווה את האופנה החזקה ביותר כיום – במשרדים הגדולים בעולם.

כסא מנהלים מרווח

כסא מנהלים איכותי

כסא מנהלים הוא אותו כסא גדול, רחב ידיים ונוח, שנמצא תמיד בחדרי מנהלים ובחדרי ישיבות המיועדים ל-VIP. כסא המנהלים הוא כסא נוח במיוחד, אשר מתאים בדיוק לעבודתם של מנהלים במשרדים, בחנויות ובמקומות דומים אחרים. חברת לוגו מייצרת עבורכם כסאות איכותיים מכל הסוגים, וכמובן גם הכסא ברמה הגבוהה ביותר

כסא מנהלים הוא כסא איכותי במיוחד ובעל עיצוב ייחודי. הייחודיות של הכסא היא כפולה. ראשית, מדובר בכסא נוח מאד, משהו שבין כסא עבודה לבין כורסא. הוא מאפשר למנהלים, אשר עשויים לעבוד בישיבה מול מחשב או מול לקוחות שעות רבות במהלך היום, אפשרות לשבת בצורה נוחה, אורתופדית ובריאותית, ולשמור על הגב והרגליים בצורה הטובה ביותר.

שנית, מדובר בכסא גדול ומרשים במיוחד. הוא מתאים בהחלט למשרדים וללשכות המנהלים - אותם משרדים מכובדים שאמורים לשדר מכובדות, רשמיות ויוקרה. כאשר רוכשים כסאות למנהלים חשוב לשים לב לפרמטרים הללו. ראשית, חשוב לוודא שמדובר בכסא מנהלים שאכן נוח לשבת בו - ומצד שני, לא נוח מדי, על מנת שאפשר יהיה לעבוד ממנו ביעילות. בנוסף, חשוב לבדוק שגודל הכסא מתאים לגודל המשרד, ואינו גדול מדי. לבסוף, יש להתאים את העיצוב של כסא המנהלים לסגנון הקיים במשרד, וליצור רמה הומוגנית של יוקרה במשרד כולו.

חברת לוגו מייצרת עבורכם כסאות איכותיים יחד עם מגוון סוגים אחרים של כסאות לשימוש משרדי, ולמגוון עצום של רהיטים למשרדים, לעסקים ולמוסדות. חברת לוגו עוסקת בריהוט כבר למעלה משלושים שנה - משנת 1984. חברת לוגו מתמחה בהתאמה של הריהוט ללקוחות אשר רוכשים אותם, על מנת שיוכלו להפיק מהם את המיטב. לכן, כל הרהיטים של חברת לוגו ריהוט משרדי הם רהיטים איכותיים וחזקים, ומגיעים בסוגי עיצוב מגוונים, על מנת שיתאימו לכל מקום שבו הם נמצאים. האיכות והשירות של חברת לוגו הם שם דבר בתחום, ואין פלא שהלקוחות של לוגו חוזרים אליהם שוב ושוב, גם לרהיט המשרדי הבא.

רוצים לקנות כסא מנהלים איכותי, נוח ומפנק? בואו עוד היום ליהנות ממגוון הדגמים והאיכות המעולה של לוגו!

 

חזרה למאמרים