להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

ריהוט לבתי אבות – נוחיות ופרקטיות בעת העיצוב

ריהוט לבתי אבות – נוחיות ופרקטיות בעת העיצוב

ריהוט לבתי אבות או ריהוט לדיור מוגן מחייבים בחירה קפדנית והתאמה מלאה לצרכיהם של אנשים מבוגרים. מאמר זה יעזור לכם להבין מהם הדברים החשובים בעת בחירת ריהוט לאנשים  בגיל השלישי.

בחירת ריהוט לבתי אבות חייבת להיעשות בהתאמה מלאה לקשישים. הדברים החשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון לאחר החלטה על תקציב וסינון חכם של ריהוט שעומד בתקציב עליו הוחלט, הם האם הריהוט אכן משרת את המבוגר בצורה הטובה ביותר. כאן יכנסו לתמונה שני מרכיבים עיקריים, הראשון יהיה נוחות, והשני פרקטיות. הנוחות היא הפרמטר החשוב ביותר. כל אחד מאיתנו מודע לעובדה שהגוף מתקצר, המערכות נעשות חלשות יותר, הגוף אינו גמיש כמו פעם ולכן ההגדרה של נוחות חייבת להתאים להגדרתו של הקשיש. ההמלצה היא להציע לאחד מאנשי הדיור המוגן להגיע לאולם התצוגה ולהכריע מהו הריהוט הנוח לו ביותר.

בחירת ריהוט- הפרקטיות היא שיקול

השיקול השני שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ריהוט משרדי לדיור מוגן או בית אבות הוא הפונקציונאליות של הריהוט ועד כמה הוא אכן פרקטי למטרות להן זקוקים לריהוט. הריהוט חייב להתאים לכל הפרמטרים המאפיינים את בני הגיל השלישי. אם מבחינת גובה, משקל קל של ריהוט, שטיחים שימנעו החלקה ועוד. אף אדם בבית אבות אינו יכול להרים שולחנות או כסאות כבדים. כיוון שכל אחד מעוניין להישאר עצמאי, חובה להתאים לו את הריהוט כך שיוכל להזיזו לצורך ניקוי , לחיבור שולחנות צורך אירועים או לכל מטרה אחרת.

ריהוט - נוחות קימה

דבר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא שאם יש אנשים רבים שאהבו ספות שכל הגוף שוקע בהן, קרוב לוודאי שכאשר יוצאים לפנסיה ומחליטים לעבור לדיור מוגן או לבית אבות, חשוב להתאים את המצב הגופני והיכולת הפיזית לספה אותה אתם בוחרים. יש בהחלט סיכוי שאם תחליטו לקנות ספה מפנקת בה הגוף שלכם ישקע, יש בהחלט מצב שלא תוכלו לקום ממנה. זכרו, הגוף אינו גמיש כמו שהיה והיציבות שלו אינה כפי שהייתה בעבר. לכן, חשוב לבצע רכישת ספות לסלון הבית וכמו כן רכישת מיטות יציבות וקשות מהם ניתן יהיה לקום בקלות.

חזרה למאמרים