להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

ריהוט לבתי קפה

כל מי שמקים בית קפה יודע עד כמה חשוב ריהוט לבתי קפה, וכמה הוא משפיע לא רק מבחינה פרקטית, אלא גם ובעיקר מבחינה עיצובית. החלטתם לצאת ליציאה זוגית קצרה ופניתם לבית הקפה הקרוב. האם הקדשתם פעם מחשבה לריהוט שמרכיב את בית הקפה הזה? שולחנות, כסאות או כורסאות, ריהוט גן, דלפק קבלה, כסאות לעובדים, ריהוט לילדים, ארונות ובארים... 

חברת לוגו מציעה לכם ריהוט בהתאמה אישית לבתי קפה במגוון סגנונות עיצוביים, עם פתרונות מותאמים לכל צורך של המקום שלכם.

בחירת ריהוט לבתי קפה

ריהוט לבתי קפה צריך להיות פרקטי ונוח, על מנת שבית הקפה יוכל להיות מתופעל בצורה נוחה, ועל מנת שהמבקרים בו יוכלו ליהנות מישיבה נינוחה ומארוחה טובה. אך הרבה מעבר לנוחות ולפרקטיקה, העיצוב של ריהוט לבית קפה הוא שקובע את האווירה שתהיה במקום. ריהוט לבית קפה יכול להיות מעוצב בסגנונות רבים וליצור אווירה חמה ובייתית, אווירה של מסעדת מזון מהיר, אווירה יוקרתית ואלגנטית או כל אווירה אחרת שתרצו ליצור במקום. כאשר אתם בוחרים ריהוט עם לוגו תוכלו לבחור בין עשרות סוגים של שולחנות, בין כסאות לכורסאות או ספות, בין דלפקים גבוהים עם כסאות בר לדלפקים סטנדרטיים, וכן הלאה - הכול כדי ליצור את האווירה והסגנון המתאימים לכם.

ריהוט לבית קפה עם לוגו המרכז לריהוט ועיצוב

ריהוט לבתי קפהכאשר אתם מתחילים לתכנן את הריהוט בבית הקפה שלכם, התחילו את התכנון עם ביקור בחברת לוגו. חברת לוגו היא חברה ותיקה מאד בתחום הריהוט, והיא מספקת לכם רהיטים מעוצבים ואיכותיים כבר משנת 1984. כאן תמצאו ריהוט לבתי קפה, ריהוט משרדי, ריהוט לבתי מלון ועוד מגוון פריטי ריהוט מעוצבים וייחודיים, אשר עונים על דרישות מגוונות של מקומות שונים.

בחברת לוגו אתם מקבלים גם שירות מקצועי, אשר מסייע לכם לבחור את פריטי הריהוט הטובים ביותר עבורכם, ומאפשר לכם ליהנות מהתאמה אישית ומאפשרות לחזור ולשאול, לקבל ייעוץ ולהשלים כל פריט ריהוט שחסר לכם. עם חברת לוגו, אתם יכולים ליצור בית קפה מושלם.

מחפשים ריהוט לבית הקפה שלכם? בואו למצוא את הריהוט האיכותי ביותר והמתאים לכם ביותר, רק בלוגו!

קראו עוד: שולחנות למסעדות
קראו עוד: כסאות לבתי קפה