להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

ריהוט למוסדות אקדמאיים

ריהוט למוסדות אקדמאיים

ריהוט למוסדות אקדמאיים חייב להיות שילוב של פרקטיות ונוחות. יש לקחת בחשבון שריהוט משמש בעיקרו לאחסון של ניירת, ספרים וציוד אלקטרוני וכן למטרת שימוש פונקציונאלי של ישיבה וכתיבה. מאמר זה יביא בפני הקוראים רשימה של ריהוט חיוני למכללות ולאוניברסיטאות.

איזה ציוד אתם חייבים?

כשזה נוגע לסטודנטים שלכם, מגיע להם הטוב ביותר. סטודנטים שמרגישים בנוח, כאלה שבמכללה או באוניברסיטה מרגישים כמו בבית, הם סטודנטים מוצלחים יותר.

כדי שהסטודנטים שלכם יהיו מרוצים מהמקום בו הם נמצאים, אתם חייבים לכלול את הציוד הבא:

 • שולחנות עבודה מרווחים, קלים להזזה ובעלי מספר מגירות לאכסון הציוד.
 • כסאות איכותיים ומרופדים שגם הם יהיו ניתנים להזזה - לסידור מיטבי ולנוחות מקסימלית של הסטודנט.
 • מזגן - אתם חייבים לכלול מערכת מיזוג מרכזית איכותית שתספק לכם את מספר המעלות הרצוי בכיתה. 

 טרם בחירת ריהוט למוסדות אקדמאיים חשוב מאוד לקחת בחשבון מי קהל היעד שלו ומהו הציוד בו הוא משתמש. תשובות לשאלות האלה יאפשרו קבלת החלטה לגבי סוג הריהוט המתאים למוסד אקדמאי זה או אחר. יש לזכור שלא כל מוסד אקדמאי זהה. יש מוסדות שעיקר מסלולי הלימוד בהם טכניים ומחייבים עבודה רבה במעבדות ויש מוסדות אקדמאיים ששמים דגש על מקצועות הומאניים בהם רוב שעות הלימוד הסטודנטים יושבים בהרצאות או בכיתות תרגול ומקשיבים לחומרים עיוניים עליהם מרצים המתרגלים והדוקטורנטים במסלול הלימוד.

ריהוט למוסד אקדמאי- רשימה מקדימה

טרם ההחלטה לבצע הזמנה של ריהוט משרדי למוסד אקדמאי חשוב מאוד לענות על כמה שאלות אפיון שיאפשרו לכם לבחור ריהוט בצורה חכמה שתותאם לתקציב שלכם ולצרכים של הסגל המקצועי והסטודנטים של אותו מוסד. שאלות האפיון צריכות לענות על הפרמטרים הבאים:

 1. תקציב- מהו התקציב שיש ברשותכם.
 2. סוג מוסד- האם אתם אוניברסיטה גדולה או מכללה קטנה.
 3. חוגי לימוד- מהם מסלולי הלימוד במוסד.
 4. שיטת לימוד- האם שיטת הלימוד היא עיונית בלבד, בעיקר מתרחשת במעבדות ובסדנאות או שמא מדובר  בשילוב של השניים.
 5. כמות-  מס' האנשים שישתמשו בריהוט מדי יום.

ריהוט למכללות או אקדמיה – מה ההבדל?

פעמים רבות ניתן לראות הפרדה שאנשים עושים בין ריהוט למכללות לבין ריהוט למוסדות אקדמאיים. אמנם הדברים החשובים ביותר הם הזמנת כל הריהוט החיוני לאחסון כל הציוד והניירת וריהוט שנוח לסטודנטים, אך יש לקחת בחשבון שיש גם הבדלים בין מכללות לבין אוניברסיטאות. אם למשל במכללות פרטיות, חדרי הלימוד קטנים יותר, יש רק אולם אחד או שניים להרצאות גדולות ויש תקציב גדול שמאפשר הזמנת ריהוט מעוצב וחדשני,אוניברסיטאות בדרך כלל כוללות מבנים רבים, מעבדות, מספר היכלים גדולים, אודיטוריום והריהוט חייב להתאים מבחינת מידות ומבחינת עמידות לכמות גדולה מאוד של סטודנטים ולשימוש לאורך תקופה.

חזרה למאמרים