להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

ריהוט מוסדי

ריהוט מוסדי הוא קטגוריה של ריהוט המיועדת למוסדות גדולים ולשוק המשרדי. מדובר בפריטים גנריים שמתאימים לכל עסק וארגון – כסאות, שולחנות ומגוון פריטים נוספים של ריהוט משרדי. חברת לוגו המרכז לריהוט ועיצוב מספקת רהיטים לשוק המוסדי ברמה גבוהה ובהתאמה אישית לכל ארגון ומשרד. במרבית המקרים, ריהוט מוסדי הוא ריהוט בסיסי ומודולארי, אשר משמש מוסדות וחברות מסוגים שונים. בהתאם לצורך, ניתן להוסיף על הריהוט הבסיסי הזה כל סוג של פריטי ריהוט אשר מותאמים לצרכים ספציפיים. 

לייעוץ אישי צרו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

ריהוט מוסדיריהוט לשוק המוסדי כולל כאמור פריטים בסיסיים כגון שולחנות, כסאות, ארונות משרדיים, לוחות, פינות המתנה ועוד. כמובן שיש להתאים את סוג הריהוט לסוג המוסד או העסק, למשל יש הבדל בין כסאות סטודנט לכסאות תלמיד ובין שולחנות תלמיד לשולחנות לחדרי ישיבות, וכן הלאה.

הזמנה של ריהוט מוסדי

לרוב, כאשר מזמינים ריהוט לשוק המוסדי, מדובר בהזמנה גדולה, אשר כוללת מספר רב של פריטים מכל רהיט, כמו למשל כסאות שיספיקו לכל תלמידי בית הספר, למוקד הזמנות, לעובדי המשרד או מחיצות אופן ספייס בכמות שתפסיק לכלל השולחנות והאנשים. לכן, כאשר מזמינים ריהוט משרדי מוסדי, חשוב להזמין אותו מחברה גדולה אשר מתמחה בתחום, ואשר יכולה לספק כמויות גדולות במיוחד מאותו מוצר, במסגרת הזמן הדרוש לכם.

ריהוט משרדי איכותי עם לוגו המרכז לריהוט ועיצוב

ריהוט מוסדי למשרד אמור לעמוד בתקני איכות ובטיחות, ותוך התאמה מדויקת לצרכים ולשימושים שנעשים בריהוט. כך, למשל, ישנם תקנים אשר קובעים גובה של כסאות ושל שולחנות לכל טווח גיל, תקנים אשר מאפשרים סוגים שונים של חומרים מהם יהיו הרהיטים מיוצרים, וכן הלאה. התקנים השונים נוגעים לכל שלבי הייצור של הריהוט, מן השלבים הראשוניים ביותר ועד לגימור.

ריהוט משרדי לשוק המוסדי חייבים לעבור בקרת איכות קפדנית ולהיות בהתאם לשביעות הרצון של הלקוח. אנחנו בחברת לוגו נעמוד לרשותכם עם ריהוט ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים ליצור קשר לייעוץ מקצועי ויחס אישי וחם.

קראו עוד: ריהוט לאולמות אירועים