להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

ריהוט משרדי לעסקים

כסא מנהל דגם לידר

ריהוט משרדי בכלל ולעסקים בפרט צריך להיבחר באופן מושכל. הבחירה נועדה לשקף את חשיבות הריהוט לעבודה נוחה מכל הבחינות. ריהוט אמור להתאים למשתמשים בו. מהנחה זו נגזרת חשיבות הבחירה בריהוט ארגונומי, המקל על הישיבה ועל ביצוע העבודה בכלל ובאמצעות מחשב בפרט. על הציוד כולו להיות נגיש וזמין בהישג יד, באופן שלא יחייב מאמץ-בהימתחות או בכריעה, בדחיפה או במשיכה.

ציוד משרדי לעסקים אמור לאפשר את העבודה, להקל עליה ולייעל אותה, לסייע לעובדים לבצע אותה במשך כל שעות העבודה. הנגישות והזמינות של הציוד הם תנאי הכרחי לביצוע העבודה תוך חיסכון מרבי בזמן ובמאמץ.

חשוב שהציוד ימוקם כך שיאפשר את מרחב התנועה הנדרש. חשוב שציוד המשמש לעבודה השוטפת, כל העת, יהיה קרוב ככל שניתן לעובד- אם על שולחן העבודה או אם על מדף או בתוך מגירה סמוכים.

ריהוט איכותי ובטיחותי

לאיכות הציוד ולבטיחותו יש חשיבות רבה ביותר. ריהוט איכותי מאפשר שימוש ממושך בו ובכך ניתן למקסם את התועלת שלו ביחס לעלותו. זו הסיבה שחשוב ומומלץ לרכוש ריהוט משרדי, כמו גם ציוד משרדי, אצל יצרניות המייצרות את מוצריהן על פי תווי תקן איכות ובטיחות מחייבים.

כאשר בוחרים, לדוגמה, כיסא שעליו יושבים במשך שעות רבות ביום, חשוב ביותר להתנסות בישיבה עליו לפני רכישתו, כדי לוודא כי הישיבה עליו נוחה ומאפשרת עבודה במשך זמן ממושך. חשוב לבחור כיסא שניתן לשנות את זווית הישיבה בו ובתוך כך את מנח הגוף עליו. כאשר בוחרים קלסרים, חשוב ורצוי לבחור קלסרים קשיחים שניתן לשמור בהם חומר לאורך זמן.

חשוב לבחור ריהוט משרדי על פי גודל המשרד והמבנה הפנימי שלו. תכנון המשרד מבעוד מועד לאחר אפיון והגדרת השימוש המיועד לו מאפשר בחירה נכונה ומותאמת של הריהוט ושל הציוד המשרדי הגדול (מחשבים, מקרר, מכונת צילום, בר מים ועוד). היות שגודל המשרד והחלל שלו הם נתונים, וכך גם החלוקה הפנימית של מתחמיו השונים- כשמדובר במשרד גדול – חשוב לבחור את הפריטים השונים בגודל מתאים ולמקם אותם כך שיאפשרו, כאמור, לבצע את העבודה בקלות ובנוחות המרביות והמיטביות.

קבלת ייעוץ מבעלי מקצוע בתחום עיצוב פנים יכול לסייע לכם לתכנן את מיקום הריהוט והציוד במשרד.  משרד מתוכנן, מסודר ומעוצב היטב משדר רצינות, ניקיון, אסתטיקה. הוא מהווה סביבת עבודה נוחה לעובדים בו ומותיר רושם טוב על המבקרים בו בכלל ועל הנזקקים לשירותיו בפרט.

 

חזרה למאמרים