להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שולחן ישיבות

שולחן ישיבות הוא לרוב שולחן גדול ומאסיבי הנמצא בחדר ישיבות ומשמש לישיבות צוות, ישיבות מנהלים, הרמות כוסית וכדומה, בכל משרד שהוא. שולחן לחדר ישיבות צריך להכיל את כל האנשים שאמורים לשבת סביבו, ולהיות נוח לשימוש ואף לניקיון. לכן, שולחן איכותי מוצאים רק בלוגו ריהוט משרדי!

שולחן ישיבות קיים בהרבה מאוד משרדים, לרוב במשרדים בינוניים או גדולים, שבמרבית המקרים עורכים ישיבות עובדים קבועות ומדי פעם גם ישיבות למטרות שונות. הישיבות הללו עשויות להיות ישיבות עם לקוחות גדולים, ישיבות צוות של כלל העובדים, ישיבות מנהלים של סניפים שונים של עסק, וכדומה.

אלו יכולות להיות ישיבות בעלות סיבה ומטרה מוגדרות או ישיבות כלליות של הערכת מצב וכדומה. כל הישיבות הללו נערכות סביב שולחן מרשים וגדול, גדול מספיק כדי להכיל את כל העובדים, המנהלים או הלקוחות אשר אמורים לשבת סביבו. פעמים רבות שולחן הישיבות משמש גם לעריכה של הרמת כוסית ומסיבות עובדים קטנות במהלך יום העבודה, במקרים מיוחדים.

איך בוחרים שולחן ישיבות?

1. ראשית, חשוב לדעת מהו הגודל של החדר שבו אמור השולחן להיות ממוקם – וחשוב גם לדעת האם אמורים להיות בו גם פריטי ריהוט נוספים. על פי התשובות לשאלות הללו, ניתן לקבוע את הגודל של שולחן הישיבות אותו תרכשו.

2. שנית, מומלץ לבחור בשולחן ישיבות רחב, גדול ויציב, על מנת שניתן יהיה להושיב סביבו אנשים רבים שגם אמורים לעבוד במהלך הישיבה ושיוכל לשאת את הציוד שיהיה עליו, דוגמת מחשבים ומסכים. כדאי, כמובן, גם להתאים את העיצוב של השולחן לחדר ולמשרד כולו.

שולחנות לחדר ישיבות מבית לוגו

חברת לוגו עוסקת בריהוט עסקי, ריהוט משרדי ומוסדי מזה שנים רבות. חברת לוגו דואגת להעניק לכם את הריהוט המשרדי האיכותי ביותר, והמותאם ביותר לצרכים של המשרד שלכם. עם חברת לוגו, אתם יכולים לרכוש שולחן ישיבות גדול ואיכותי, וגם כסאות תואמים, וליצור חדר ישיבות גדול ומרשים שיתאים לעסק הגדול שלכם. לחילופין תוכלו לרכוש שולחן קטן ופרקטי, שמתאים לעסקים קטנים. כך או כך, כאשר אתם רוכשים שולחן לחדר ישיבות בחברת לוגו, אתם יודעים שקבלתם שולחן איכותי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

רוצים ליצור חדר ישיבות מרשים ומכובד למשרד שלכם? בואו לרכוש שולחן לחדר הישיבות בעיצוב שמותאם בדיוק עבורכם, רק בלוגו ריהוט משרדי!

קראו עוד: שולחן עבודה
קראו עוד: שולחנות משרדיים