להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג מוצרים

שולחן מנהלים

מחפשים שולחן מנהלים למשרד שלכם? ובכן, אנחנו ננסה לסייע. את שולחנות המנהלים הנוחים ביותר עבור המשרד שלכם תוכלו למצוא בחברת לוגו המרכז לריהוט ועיצוב - שולחנות בהתאמה אישית וברמה גבוהה.

כאשר אנחנו באים לעצב משרד בעזרת ריהוט משרדי איכותי, ברור לכל כי שולחנות המנהלים הם בין הדברים הראשונים שנבחר. אין ספק כי השולחנות הללו נוחים ואיכותיים יכולים לשרת את המשרד לאורך שנים רבות והכי חשוב - ליצור חוויית עבודה נוחה ונעימה במיוחד. עם ההמודעות לחשיבות של הבריאות, גם של מנח הגוף בו אנו יושבים שעות מרובות, ברור לכל כי שולחנות מנהלים המותאמים נכון לנו, למבנה הגוף שלנו - הוא השקעה בבריאות שלנו ושל העובדים שלנו. בחברת לוגו ריהוט משרדי ניתן למצוא את שולחן המנהלים המתאים ביותר עבור המשרד!

ניתן למצוא שולחן מנהלים וסוגים שונים של שולחנות עבודה במבחר דגמים: גודל שונה, עיצוב שונה, מגירות או תאים, מבנה של ר' או שולחן ארוך ועוד ועוד. המבחר עצום וכך גם השונות בין מה מתאים לנו ולעובדים שלנו ומה לא מתאים לנו כלל. בין השיקולים ניתן למצוא: כמות שולחנות אותה אנו רוצים לקנות, סגנון עיצובי של המשרד בכלל ושל כל תא בנפרד, מספר השעות בהם העובד יושב על יד השולחן בלי לקום ומבנה הכסא אליו נתאים את השולחן. בלוגו ריהוט משרדי תוכלו למצוא את המענה לכל אחד ואחד מהשיקולים שלפניכם, יחד עם ייעוץ אישי לשולחן המתאים לכם בדיוק.

שולחן מנהלים

למה לבחור דווקא בלוגו ריהוט משרדי בקניית שולחן מנהלים?

  1. האיכות - שולחני מנהלים של לוגו ריהוט משרדי ישרתו את המשרד שלכם שנים רבות לכל הפונקציות אותם אתם צריכים.
  2. השירות - לוגו ריהוט משרדי ידעו להעניק לכם ייעוץ על פי אופי המשרד בו אתם עובדים, ועל פי סוג העבודה הנדרשת במשרד.
  3. המחיר - אצל לוגו ריהוט משרדי ניתן למצוא את המחיר הטוב ביותר בשוק!
  4. הנוחות - שולחן למנהלים של לוגו ריהוט משרדי יהיו האופציה הנוחה ביותר מול כל שולחנות המנהלים אותם תראו בשוק!

אז אל תהססו - את שולחן המנהלים שלכם קנו אך ורק מחברת לוגו ריהוט משרדי - זו הבחירה הנכונה עבור המשרד שלכם!