להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שולחן מנהלים

רכישה של שולחן מנהלים צריכה להיעשות לאחר שיקול דעת ומחשבה על הצרכים ועל האפשרויות. קראו להלן על הדרך שלכם לבחירה חכמה. 

עומדים לרכוש שולחן מנהלים חדש?

מה טוב. אתם צריכים לנהל את הקניה בחכמה כדי להיות מרוצים מהרכישה ולשוב ממנה מרוצים ושבעי רצון. וזאת כדי שהשולחן יענה על הצרכים שלכם ותהיו מרוצים מהשימוש בו לאורך זמן. בואו לקרוא על הנקודות שחשוב לשים לב אליהן לקראת רכישה של שולחן מנהלים.

למה חשוב להתייחס לקראת קנייה של שולחן מנהלים?

  • למקום בו השולחן מנהלים יעמוד – חשוב מאוד לבחון את המקום בו אתם מתכוונים להעמיד את השולחן. וזאת כדי לבחור שולחן שמתאים בגודלו ובמבנה שלו לנתונים של המקום. יש מקומות בהם ניתן להעמיד שולחנות רחבים וגדולים, ואילו בשטחים מוגבלים יותר יהיה נכון להציב שולחן קטן יותר בשטחו. בדקו את השטח ומדדו אותו כדי להחליט מהו גודל השולחן שתוכלו לרכוש.
  • לחומר הגלם ממנו השולחן מיוצר – יש מגוון חומרי גלם שמשמשים למטרות של ייצור רהיטים משרדיים. חלקם חומרי גלם איכותיים ויציבים שאמנם מחירם אינו זול, אבל הם עתידים להחזיק מעמד למשך זמן ארוך. לעומת זאת יש חומרי גלם זולים יותר שהם לא יציבים ולא שומרים על עצמם במצב תקין לאורך זמן. בררו ממה מיוצר הרהיט כדי לדעת מהי האיכות של הרהיט שאתם אוחזים בידכם.
  • למראה ולעיצוב של השולחן – רכישה של שולחן מנהלים תתייחס תמיד גם למראה שלו. יש כיום מגוון סגנונות עיצוב וטכניקות ייצור שונות שמאפשרות להשיג שולחנות מנהלים במגוון עיצובים וסגנונות. אמנם חשוב לכם לבחור רהיט שמוצא חן בעיניכם אבל שימו לבכם לכך שהרהיט צריך להשתלב ולהתאים למכלול האלמנטים במקום. לכן עליכם להיצמד לסגנון הקיים במקום ולבחור את השולחן שיוכל להשתלב במקום ולהשלים את האווירה במשרד בהרמוניה מושלמת.
  • לאחריות של היצרן – כל קניה של מוצר יקר תיעשה לאחר בדיקת עניין האחריות שיש על המוצר. כי מוצר יקר הוא מוצר שאמור לשמש אתכם למשך זמן רב. ואילו אם תתרחש תקלה אתם צריכים לדעת שיש לכם אל מי לפנות בעניין. שיטפלו בכם וידאגו לספק לכם מענה משביע רצון. וודאו כי השולחן שאתם עומדים לרכוש מגיע עם תקופת אחריות מסוימת.

שולחנות מנהלים יש במבחר סוגים, רמות איכות וסגנונות. חשוב לכם לבחור שולחן איכותי ומתאים שיוכל לשרת אתכם נאמנה לאורך תקופה, כך שתהיו מרוצים מהשולחן והוא יענה על הצרכים שלכם בשלימות.