להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שולחנות למסעדות

הדגש במסעדה הוא כמובן על האוכל. ואם כן, גם השולחן הוא במרכז העניינים. אין ספק שאם השולחן יהיה מתאים וראוי, אז הסועדים יהיו מרוצים ויוכלו לסעוד בנחת. וכבר ברור לכולם שסועדים מרוצים הופכים ללקוחות חוזרים. אם השולחנות לא עומדים בסטנדרטים סביר להניח כי הלקוחות לא ירצו לחזור. מחפשים שולחנות למסעדות? ובכן, הגעתם למקום הנכון. לוגו, המרכז לריהוט ועיצוב, מספקים לכם מגוון שולחנות מסוגים שונים, כולל כאלה המתאימים למסעדות. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע. 

מה כדאי לבדוק כשקונים שולחנות למסעדות?

שולחנות למסעדותלפני שאתם בוחרים שולחנות למסעדה שלכם, עליכם לחשוב מי קהל היעד. האם אתם רוצים זוגות? משפחות עם הרבה ילדים קטנים? זוגות בני 40+ שמחפשים יוקרה? שולחנות למסעדות צריכים להתאים בצורה מדויקת ללקוחות שלכם. זה חשוב באותה מידה כמו שתשאלו את עצמכם כמה חשוב לכם עיצוב הצלחת. גודל השולחן חייב לעמוד בציפיות, ולתת לסועדים מקום לידיים וגם למרפקים. הדבר האחרון שאתם מעוניינים שיקרה הוא שהסועדים ירגישו שהמקום צפוף וש"אין להם מקום". אם הנושא של עיצוב אוכל בצלחת חשוב לכם, או שקהל היעד שלכם כולל הרבה נפשות (אולי אתם מעוניינים במסיבות ואירועים?), כדאי לדאוג לקנות שולחנות מרווחים מספיק.

האם פעם נכנסתם למסעדה או אפילו קיוסק ולא התרשמתם כלל מהשולחנות שם? ישנם לקוחות שיכולים לראות את השולחנות ולצאת מיד ולחפש מסעדה אחרת. כמובן שניקיון השולחנות הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל מסעדה, אך יש חשיבות גם לגימור השולחנות. גימור איכותי יסייע לשמור על מראה מבריק ונקי וייתן תחושת נינוחות ללקוחות שירצו לסעוד אצלכם.

שולחנות למסעדות עם לוגו

אנחנו בחברת לוגו יודעים כמה חשוב נושא שולחנות למסעדות. אנחנו יודעים שאתם מעוניינים להשקיע, בהתאם לתקציב שלכם, כדי לקנות את השלחנות הכי טובים שיש בשוק - ואנחנו בלוגו רוצים לעזור לכם. חשוב לנו שהשולחנות שתרכשו יעמדו במבחנים הכי קשים, ושישרתו אתכם במשך כמה שנים. אצלנו תוכלו לקבל שירות מעולה וייעוץ אדיב ועם הרבה סבלנות. מוזמנים ליצור איתנו קשר או להגיע לאולם התצוגה שלנו. נשמח לראותכם.

קראו עוד: כסאות למסעדות
קראו עוד: ריהוט למסעדות