להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים משמשים להרבה מאוד מטרות. שולחן משרדי יכול לשמש לעבודה עצמאית מול מחשב; הוא יכול לשמש לקבלת לקוחות; הוא יכול לשמש לעבודה מקצועית מסוימת; וכן הלאה. חברת לוגו - המרכז לריהוט משרדי ועיצוב - דואגת עבורכם לשולחן משרד שמתאים בדיוק לדרישות של העסק שלכם ולעבודה שתיעשה עליו.

מוזמנים עיין בקטלוג המוצרים הרחב שלנו, להתרשם ולפנות לקבלת הצעת מחיר. ריהוט משרדי בהתאמה אישית ניתן להשיג דרך הצוות המקצועי של לוגו. לפרטים צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לסייע.

בחירת שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים איכותייםשולחנות משרדיים לרוב משמשים לעבודה עצמאית של העובד, מול מחשב, תיקיות ומסמכים שונים. לעיתים, השולחן המשרדי משמש גם או רק לקבלה של לקוחות, לראיונות, לשיחות עם עובדים וכדומה. הוא גם יכול לשמש לעבודות מקצועיות שונות, כמו איור, שרטוט וכן הלאה. בימינו, שולחן משרד יצריך, כמעט תמיד, להיות משולב עם מקום למחשב. גם בעבודה מול לקוחות יש במרבית המקרים צורך במחשב, אם עבור הקלדה של נתונים שמתקבלים מן הלקוח, אם על מנת להראות ללקוח פרזנטציות שונות ואם למטרות רישום, קבלה או מטרות אחרות.

איך בוחרים שולחן משרדי?

כאשר רוכשים שולחנות לעסק או למשרד, חשוב להתאים את השולחן למידות של המשרד, ולצרכים של העבודה. שולחן משרדי צריך להיות גדול מספיק על מנת להכיל את הפריטים שישמשו את העובד בזמן העבודה ליד השולחן, ולהיות נוח לעבודה, אך לא גדול מידי ביחס לשטח המשרד. לכן חשוב לבדוק מראש את המידות ואת האפשרויות בשטח.

רכישת שולחנות משרד עם לוגו

מעוניינים לקנות שולחן מתאים למשרד שלכם? ומה עם הפרדה בין שולחנות העובדים שלכם עם מחיצות אופן ספייס כדי לשמור על רמת ריכוז ותפוקת עבודה גבוהה? חברת לוגו היא הכתובת המושלמת עבורכם. חברת לוגו מתמחה מזה כ-30 שנה ואף למעלה מכך בייצור ובשיווק של ריהוט משרדי איכותי, ריהוט מוסדי וכן ריהוט לעסקים. עם חברת לוגו, תוכלו למצוא שולחן משרד שיתאים בדיוק לצרכים שלכם. ואם באולם התצוגה לא תמצאו שולחן משרד שמותאם בדיוק לצרכים שלכם - הצוות של חברת לוגו ישמח לדואג עבורכם לביצוע של שינויים ולייצור של שולחן מותאם אישית, על מנת שתוכלו להשתמש בו בצורה היעילה ביותר לעבודה שלכם. השירות המקצועי והאדיב של הצוות של לוגו מסייע לכם גם הוא בבחירה המדויקת בשולחן משרדי הטוב ביותר עבורכם. רוצים לקנות השולחנות המשרדיים האיכותיים ביותר בשוק? צריכים שולחן גדול? קטן? עם מחשב או בלעדיו בואו ליהנות ממגוון האפשרויות המוצעות לכם בחברת לוגו!

קראו עוד: כסאות משרדיים
קראו עוד: כסאות מזכירה