להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

שולחנות עבודה

שולחנות עבודה הם אחד מפריטי הריהוט המבוקשים ביותר בשוק הריהוט המשרדי בישראל. הם מתאימים גם לבתים פרטיים, שכן יש היום לא מעט עצמאיים, תלמידים והורים שזקוקים לעבוד מהבית על שולחן מסודר. עם זאת, השימוש המרכזי שלהם הוא כמובן במשרדים – משרדי הייטק, משרדי שירות רגילים, סקטור ציבורי, עסקים ומקומות עבודה נוספים.

ידוע לכולם כי בחירה נבונה של שולחנות עבודה מתאימים יכולה למנוע הרבה כאבי גב, כאבי ברכיים וצוואר. אז מה יש לקחת בחשבון? שיקולים כמו גובה השולחן, גובה העובד או בן הבית, השימושים של השולחן, פתחים לכבלים למחשב וטלפון, שילוב לעיצוב המשרד או הבית ועוד.

לפניכם קטלוג שולחנות עבודה מבית לוגו. מעוניינים להתרשם וליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר. השאירו פרטים באתר או צרו קשר ונשמח לסייע.

בחירת שולחנות עבודה למשרד

שולחן עבודה צריך להתאים בכמה אופנים לאדם היושב מולו: ראשית יש לראות מה גובה השולחן. במידה והאדם חורג מהמידות הממוצעות באוכלוסייה, יש לשקול לבחור שולחנות נמוכים או גבוה מהרגיל. רצוי גם לוודא שהשולחנות מתאים לכסאות המשרדיים, אם אלה נרכשו. אם מדובר במשרד חדש, עדיף קודם לכן לרכוש שולחנות ורק אחר כך להתאים כסאות משרד, בגלל המגוון הרב של הכסאות.

שנית, יש לראות מה סוג העבודה הנדרשת לשולחן עבודה: האם יש צורך במגירות לאכסון ציוד קטן? האם יש צורך במחשב אך גם במשטח עבודה לצורך כתיבה ידנית? בנוסף, יש לראות מהם מידות החדר או המשרד אליו צריך להיכנס השולחן ולהתאים אותו לחלל החדר בין שאר הרהיטים. מענה מקצועי לכל השיקולים הללו תקבל בחברת לוגו המרכז לריהוט ועיצוב.

למה לבחור בחברת לוגו ריהוט משרדי לרכישת שולחן עבודה?

  1. בגלל השירות – ריהוט משרדי תעניק לך ייעוץ השווה זהב עבור הבחירה הנכונה לך ולעובדים שלך בישיבה לצד השולחן המתאים.
  2. בגלל האיכות – שולחנות עבודה כמו שניתן למצוא בחברת לוגו ריהוט משרדי, ישרתו אותך לאורך שנים.
  3. בגלל העיצוב – שולחi עבודה בחברת לוגו יהיה השילוב העיצובי הנכון ביותר עבור החדר והקו העיצובי בו בחרת. נשמח לסייע בנושא ולהתאים יחד את שולחנות העבודה.