להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

5 טיפים חשובים לבחירת הריהוט בעיצוב חללים

5 טיפים חשובים לבחירת הריהוט בעיצוב חללים

בחירת הריהוט הנכון היא המפתח לעיצוב של חללים מסחריים והזדמנות למתג את העסק שלכם באופן המתאים. על ידי בחירה נכונה של חומרי הגלם והקפדה על פלטת הגוונים שמתאימה לכל חלל, אפשר לשנות בקלות את המראה הסופי של כל מתחם עסקי. הנה חמשת הטיפים שיעזרו לכם לבצע שינוי קונספטואלי גם בחלל המסחרי שלכם.

העדיפו רהיטים בעיצוב אישי

עיצוב מסחרי מקורי נותן אפשרות להתאים את סוג הרהיטים לשטח העומד לרשותכם ולעשות זאת בצורה מרשימה. מעבר לגודל ולרוחב של כל רהיט, ניתן לבחור את חומרי הגלם שמתאימים לקונספט הדקורטיבי ולחזון העיצובי המבוקש. כך ששווה לשקול ולבחור ברהיטים אשר מיוצרים במיוחד בעבור המשרד, אולם התצוגה או חנות הדגל של כל מותג.

שימו לב לפלטת הגוונים שמתאימה לכל חלל

חשוב לבחור את הגוונים של כל רהיט בכדי להגיע לעיצוב המתאים לכל חלל מסחרי. בנוסף, חשוב לשים לב לפלטת הגוונים השלטת במרחב וליצור שילובים נכונים של צבעים שיחמיאו לכל מבנה. מכיוון שהמטרה הסופית היא להגיע לעיצוב אחיד בכל החלל, חייבים לשמור על קווים אחידים בכל הרהיטים - החדשים והישנים כאחד.

צרו חלל שירשים את הלקוחות מהרגע הראשון

בחירה של רהיטים חדשים היא הזדמנות חד פעמית לשנות את החלל המסחרי שלכם בעלות נמוכה למדי. בעזרת הקפדה על עיצוב מסחרי מקורי ושילוב של רהיטים מרשימים, אפשר להגיע לתוצאות מרהיבות. למעשה, דלפק קבלה יפה או שולחן עץ בליטוש מדוקדק, יכולים להשפיע גם על החזות של כל חלל וגם על תפיסת המותג שלכם בקרב לקוחות הקצה.

השתמשו בריהוט בכדי לתחום את החלל בצורה מחמיאה

תחימה נכונה של החלל המסחרי שלכם היא עוד אלמנט שניתן ליצור בעזרת ריהוט איכותי. בעוד שבחללים קטנים צריך להשתמש בכל גומחה באופן חכם ולנצל כל פינה באופן אפקטיבי, באזורים רחבי ידיים אפשר לבחור בארונות קיר קטנים. האחרונים יספקו לכם מעין גידור פנימי ויעניקו מימד של אינטימיות גם לאולמות רחבי ידיים. אדריכלים ומעצבי פנים משתמשים בטכניקה זו במשך שנים עבור האנגרים ואולמות ענק, כך שאין סיבה שלא תאמצו זאת גם.

אל תזלזלו בנוחות

למרות האמור לעיל, אסור לזלזל בפונקציונליות ובנוחות שטמון בכל רהיט. חשוב שחללי האחסון יתאימו לגובה של הצוות התפעולי ושהשולחנות והכיסאות יהיו ארגונומיים לחלוטין. זכרו שאסור שבשם הקריאטיביות אתם תאלצו לסבול או להפוך את העבודה שלכם לקשה יותר ממה שהיא כיום. לכן, בדקו את האספקט החשוב הזה לפני שאתם מרהטים את החלל המסחרי שלכם או רוכשים אקססוריז חדש.

לסיכום, על ידי בחירה נכונה של ריהוט ניתן לשנות את האווירה והעיצוב של כל חלל מסחרי. חשוב להבין את הצרכים האובייקטיבים של כל חלל ולספק התאמות ברמה הדקורטיבית והפרקטית כאחד. רק כך, ניתן לבחור את הריהוט שבאמת יתאים לדרישות שלכם.

חזרה למאמרים