להזמנות חייגו 077-7277987
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
קטלוג ריהוט משרדי

5 טיפים לבחירת ריהוט משרדי

5 טיפים לבחירת ריהוט משרדי

כל חברה שמתמחה בעיצוב מסחרי יודעת שבחירה נכונה של ריהוט לחלל מסחרי יכולה לרומם או להכשיל את תדמית העסק.

המטרה היא ליצור חוויה חושית מהרגע הראשון בו הלקוח פותח את הדלת ונכנס אליכם, ועל ידי כך למשוך אותו להישאר וגם לחזור פעמים נוספות. קניית הריהוט לעסק חדש או החלפת ריהוט בעסק קיים, יכולה להשפיע במידה רבה על הצלחת העסק והיקף המכירות שלו.

והנה חמישה טיפים שיסייעו לכם בנושא...

ראשית, הגדירו את סגנון העיצוב של המקום

הטיפ הראשון הוא להגדיר את סגנון העיצוב של המקום ורק אז להתחיל לחפש רהיטים מתאימים שישתלבו היטב, וכאן עומדות לפניכם שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לחפש חנות מובילה לריהוט משרדי או עסקי, המחזיקה מגוון דגמים של רהיטים בכל הסגנונות. אפשרות נוספת היא לחפש חנות לעיצוב מותאם אישית של הרהיטים.

בחרו רהיטים נוחים ופרקטיים

הטיפ השני הוא לבחור רהיטים נוחים ופרקטיים. בעיצוב פנים שמים דגש רב על מראה הרהיטים ועל התמונה הכללית שתתקבל, אך אסור להזניח את נושא הנוחות. כיסאות לא נוחים יגרמו ללקוחות לזוז כל הזמן, אך מעבר ללקוחות, חשבו גם על צוות העובדים וכיצד הריהוט שתקנו יסייע להם לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר ולמשך שעות רבות. זה נכון למסעדות, בתי קפה וחנויות וזה נכון גם למשרדים ועסקים אחרים.

בחרו רהיטים שמושכים את העין

הטיפ השלישי הוא לבחור רהיטים בולטים ומושכים את העין. כאן צריך להיזהר לא להגזים כדי לא ליצור מראה רועש ואקסטרווגנטי מדי, אלא מספיק לבחור מספר רהיטים בודדים, שיעשו את העבודה.

בחרו תמהיל צבעים נכון לרהיטים

הטיפ הרביעי קשור לבחירת הצבעים של הרהיטים. בחירה של צבע אחיד לכל הרהיטים אינה תמיד הבחירה הנכונה, ולפעמים דווקא משחק צבעים ישרת טוב יותר את המטרה, אך הכלל הוא לבחור בפלטת צבעים נכונה, כאשר בסופו של תהליך העיצוב, המראה שיתקבל צריך להיות הרמוני ונעים לעין.

היעזרו במומחים לעיצוב שרואים את התמונה הגדולה

הטיפ החמישי והאחרון הוא גם הטיפ החשוב ביותר. בחירה של ריהוט משרדי או עסק מצריכה ראייה של התמונה הגדולה. הרהיטים צריכים להיות שימושיים ונוחים, ובנוסף הם צריכים להשתלב יחד עם עיצוב המשרד, כדי שהמראה הכללי יהיה הרמוני וישדר מסר אחיד. כדי להגיע לתוצאה כזו כדאי לפנות לחברה שמתמחה בעיצוב מסחרי. תפקיד החברה הוא הרבה מעבר לבחירת פריטי הריהוט עצמם, אלא התייחסות כוללת לעיצוב המקום ובניית לוגו קולע, כדי ליצור את התדמית שאתם רוצים לעסק שלכם. שימוש בסממנים ויזואליים כמו צביעת קירות בגוונים הנכונים, הדפסת לוגו העסק על הקיר ושימוש במיתוג גם בפרטים הקטנים, יכולים לשמש ליצירת תדמית של עסק מצליח ומודרני, וזהו כלי חשוב ועצמתי במשיכת לקוחות חדשים.

חמשת הטיפים הללו חשובים ליצירת התדמית הרצויה כבר מהרגע הראשון שהלקוחות עוברים את הסף ונכנסים אליכם. חשבו מהי התדמית שאתם רוצים לשדר, ולפי זה תוכלו לעצב את המקום ולבחור את הרהיטים שישרתו היטב את המטרה.

 

חזרה למאמרים